Sayfa 115/1024 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

cundada otoparka girdim 7 tl dedi dün 5 tl idi dedim abi doalr %40 arttı dedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Beyler dibi tepeyi bilemezsiniz, bu ülkenin geleceğine güveniyorsan 5-10 sene beklerim diyorsan alırsın beklersin, yok bu ülkeden bi cacık cıkmaz dersen de almazsın. Ben reise güveniyorum, milleti inim inim inletcek. Çin gibi yapıcak, şirketler büyücek. Ama bu büyüme ayak işlerden olucak, eğitim ve bilim kültürünü aşılıcak bir reisimiz yk malesef.

Cıkması ya da düşmesi yüzde 50 ihtimal. Piyasa her zaman en iyisini fiyatlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Beyler dibi tepeyi bilemezsiniz, bu ülkenin geleceğine güveniyorsan 5-10 sene beklerim diyorsan alırsın beklersin, yok bu ülkeden bi cacık cıkmaz dersen de almazsın. Ben reise güveniyorum, milleti inim inim inletcek. Çin gibi yapıcak, şirketler büyücek. Ama bu büyüme ayak işlerden olucak, eğitim ve bilim kültürünü aşılıcak bir reisimiz yk malesef.

reis seni yarıyolda bırakacak istifa edecek.
    2. başkan ekonomiden anlayan 55 yaşın altında bir şahıs.
    Ytd

4. Trump reisi tokatladı. Bir müsibet bin nasihatten iyi derler ya. Bu hafta onu yaşadık. Kötü geride kaldı.

5.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Beyler dibi tepeyi bilemezsiniz, bu ülkenin geleceğine güveniyorsan 5-10 sene beklerim diyorsan alırsın beklersin, yok bu ülkeden bi cacık cıkmaz dersen de almazsın. Ben reise güveniyorum, milleti inim inim inletcek. Çin gibi yapıcak, şirketler büyücek. Ama bu büyüme ayak işlerden olucak, eğitim ve bilim kültürünü aşılıcak bir reisimiz yk malesef.

Ayak işleriyle dünyada artık büyüyemezsin. Çin'de bu tür ayak işleri için yaratılmış inanılmaz bir atıl kapasite var. Ticaret savaşları ile bu kapasite daha da agresif hale gelecek. Gümrüklerde çok ciddi bir vergilendirme yapmadan iç piyasada ayak işlerini sürdüremezsin. Gümrüklerde çok sıkı vergiler salarsan da dünyaya 1 kuruş mal satamazsın.Hele ki her ülkenin kolaylıkla ürettiği ayak işlerini. Tam bir kısır döngü.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

goldman sachs
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cundada otoparka girdim 7 tl dedi dün 5 tl idi dedim abi doalr %40 arttı dedi
    deseydin biz dolar kazanmıyoruz.!!
    Tüpçünün patronuyla ortakmısın.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    yapılan tam bir operasyondur ayrıca bu olaylar yaşanmadan başlanan yurtdışı negatif haber akışı, başladığı andan itibaren tüm dünyada türkiye kur krizi olarak cuma-cumartesi-pazar-pazartesi full dünya televizyon gazete internet sitelerinde yayında olmamız bana başka bir şey düşündürmüyor.

biraz korkak bir devlet yönetimi olsa geri adım atsa şuan imfde borç dileniyorduk alsak bile buna rağman kurlar artmaya devam ediyor. örnek mi arjantin.
    Üstad zaten herşey oyun. Siyasiler halkın aklını alıyor, koltuklarını güclerini koruyorlar.

Türkiye yıllarca düşük faiz yüksek büyüme ile yol aldı. Boşluğunu yakalayan dış dünya da öptü. Sadece amerika saldırmadı ki tüm dünya parayı kesti. Yani piyasa. Neden cünkü inanılmaz paraya ihtiyacın var. Biliyrolar bunu. Şimdi 30-35 faizle vericekler sana o parayı. Reisi yere serdiler. Halkı 1-2 yıl sefalet cekicek, ama sebep Trump : D

Sayfa 115/1024 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •