Sayfa 20/1024 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    %50 değer kaybetmiş tl yi nasıl toparlayacaklar

Allahamı havale edecekler

Belli işte recete tl nin değerlenmesi lazım oda faizle olur likitidi falan boş iş

Sonra diyorlar dolar bozun
    Tamam bozsunlarda bozdukları tl dondurma gibi eriyor

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tl yi bıraktılar bence, oluşacak zararın hepsini eskiden 80 milyon vatandaşa yıkıyorlardı, şimdi TL MEVDUATÇIYI DA BU İŞİN İÇİNE SOKTULAR.. tabi tl mevduatlar yılların birikimi olduğu için tl mevduataçıya vurulan darbe akıl almaz büyük oluyor / oldu.

kısaca faizi arttıracaklarını hiç sanmıyorum.

2. reis tatile çıkıp, yangına benzinle gitmeyi bıraksa, faiz artırmiş gibi oluruz zaten, böyle devlet adamlıgımı olur, sanki kasımpaşayı yönetiyor!

TL monopoly parası gibi değersizleşti.....Milyon TL taşıyanlar zararı hiç çıkmayacak....Gitti milletin tasarrufları.....

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    https://odatv.com/bugun-bir-yaptirim...-13081818.html

Okumaya üşenenler için içinden çekilmiş bir paragraf :

Siyasi söylemler ve gazete manşetlerinde Amerika'yı en büyük düşman belleyen YERLİ VE MİLLİCİ Türkiye, 2012-2016 yıllarını kapsayan 5 yıllık dönemde, dünya genelinde 100'den fazla ülkeye silah satışı gerçekleştiren ABD'nin, iki Arap ülkesi Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirliklerinden sonra, yeryüzündeki üçüncü büyük silah müşterisi olmuştu!

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolar/TL’deki işlemlere bakınca kendini kumarhanede gibi hissediyorum .. Acayip hareketler oluyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Spk : Bilindiği üzere, sermaye piyasalarının etkin, güvenilir ve şeffaf bir ortamda işleyişi için Kurulumuzca tüm tedbirler alınmaktadır. Diğer taraftan, basın yayın organlarında yer alan söylenti niteliğindeki haber ve açıklamalara itibar edilmemesi önem arz etmektedir. Söz konusu haber ve açıklamaların, yatırımcıların karar verme süreçlerini etkileyebileceği dikkate alınarak, bu durumun, en hafif şekliyle ülkemiz sermaye piyasalarında güvenilirliğin ve şeffaflığın ciddi manada zedelenmesine ve yatırımcıların zarar görmesine yol açabileceği değerlendirilmektedir.

6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun “piyasa dolandırıcılığı” başlıklı 107’nci maddesinin ikinci fıkrasında, sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar hakkında iki yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezası uygulanacağı düzenlenmiştir.

Bu çerçevede, Sermaye Piyasası Kanunu’nun ilgili hükümleri çerçevesinde, halka açık bankalar, finansal kuruluşlar ve şirketler hakkında yalan yanlış haber ve açıklamaları yapanlar ve yayanlar hakkında her türlü yasal işlemin kararlılıkla yerine getirileceği hususu kamuoyuna önemle duyurulur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Her şeyi anlıyorum, Kuveyt dinarında makas yok bari onu alıp satalım dedik, onun dışında bütün para birimlerine hesap açabiliyorum Kuveyt dinarina açamıyorum, sanırım en mantıklısi parayı bankadan çekip fiziki altın almak.

Sayfa 20/1024 İlkİlk ... 10181920212230701205201020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •