Sayfa 5/1024 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. 7.22 miş rekor, bakalım 7.50 sabah görülecekmi?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    bütün bu işin sonunda malum şahıs fxte long açmışta pozisyonu yerinden kapamak için böyle yapıyormuş gibi bişey çıkarsa ne güzel güleriz dimi
    Ytd

Doları göz altına alıp işkenceyle düşüremeyeceklerini idrak ettiklerinde sonsuz bir panik hasıl oldu.
    Çünkü bildikleri tek yöntem buydu.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Anlamadığım halk dolar alıyor yabancı dolar alıyor devletin MB si dolar alıyor. Eeeee dolar niye yükseliyor acaba?

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Kişi ve özel şirketlere ait hesaplarda bulunan “dövizlerin devlet eliyle TL’ye çevrilmesi” serbest piyasanın yapı taşlarından olan dalgalı kur sisteminden vazgeçilip “dolar kurunun sabitlenmesi” gibi yalan haber yayan kişi,kuruluşlar hakkında MASAK inceleme başlattı../ Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. ulan ultra antitayyipçi birisi olarak ben, tramp itiyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti arasındaki varolma savaşından ötürü Reis-i Cumhura sonuna kadar destek vermekte iken burada spekülatif- manipülatif hareketlerin gazına gelip, 3,5 kuruş da çıkar sağlama adına battık bittik naraları atan satılmışları hayretle izliyorum.... korkmayın kardeşim korkmayın ne battık ne de bittik.. batsa batsa gece gece internetten kumar oynayanlar batar...hadi geçmiş olsun...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kişi ve özel şirketlere ait hesaplarda bulunan “dövizlerin devlet eliyle TL’ye çevrilmesi†serbest piyasanın yapı taşlarından olan dalgalı kur sisteminden vazgeçilip “dolar kurunun sabitlenmesi†gibi yalan haber yayan kişi,kuruluşlar hakkında MASAK inceleme başlattı../ Son dakika
    İşin korkutucu tarafı bunun yalanlanması, her yalanl***** yaptılar sonunda
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by TEMEL REİS Yazıyı Oku
    ulan ultra antitayyipçi birisi olarak ben, tramp itiyle Türkiye Cumhuriyeti Devleti arasındaki varolma savaşından ötürü Reis-i Cumhura sonuna kadar destek vermekte iken burada spekülatif- manipülatif hareketlerin gazına gelip, 3,5 kuruş da çıkar sağlama adına battık bittik naraları atan satılmışları hayretle izliyorum.... korkmayın kardeşim korkmayın ne battık ne de bittik.. batsa batsa gece gece internetten kumar oynayanlar batar...hadi geçmiş olsun...
    biz batmadık , sanırım sende dolardasın yani sende batmamışsın, biz samimi olarak ülkenin haline üzülüyoruz. sende insanlık kalmamış o yüzden bu duruma muhtemelen seviniyorsun.. benimde içim "boş" olsaydı senin gibi düşünürdüm.

ee dolar artıyo , sürekli tl olarak paranı katlıyosun.. ne derdin olacak ki? haksızmıyım..

Sayfa 5/1024 İlkİlk ... 3456715551055051005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •