Sayfa 863/1024 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Kanka bizim oraların bir sözü vardır. Osurağan kancıktan kurtçu köpek doğmaz derler. Yerel ağızla yazdım. Bunlarda böyle bunların yaptıkları bir plan var bence. Papazı ver faizi yükselt viob gibi yerlerdede piyasayı tokatlamak.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Kanka bizim oraların bir sözü vardır. Osurağan kancıktan kurtçu köpek doğmaz derler. Yerel ağızla yazdım. Bunlarda böyle bunların yaptıkları bir plan var bence. Papazı ver faizi yükselt viob gibi yerlerdede piyasayı tokatlamak.
    E kasımda iran ambargosu ne olacak,amerikanın adım adım yapacağı kürdistanı kurma hamleleri ne olacak,bu saatten sonra benim anladığım biz amerika ile kanlı bıçaklı olduk.Amerika mesele rahip meselesi değil sen hala anlamadın mı diyor reise bence.Rahip salınsa da farketmez bu saatden sonra.İki yıldır içerdeydi rahip amerikanın kafasına saksı mı düştü 2 ay önce rahibin peşine düştüler.Demek ki bu zamanlar başka zamanlar,başka işlerin zamanı geliyor.Rahat etmiş mutedil bir krizle uğraşan türkiye istemezler,diğer gelişen ülkelerle beraber baya zorlayacaklar bizim ekonomiyi.E reis de büyümeye devam,faiz düşmez,kanal istanbul yaparız falan diyor.Yok yok arkadaşlar en az 3 yıl her kuruşla altına devam.Bir de borsadan çıkabilsem)))))) Dur bakalım bir psikiyatrist bulayım kendime belki bu borsa işinde yardımcı olur ,profesyonel yardım gerek o konuda kesin .

Faizi en az 5 puan yükseltmeleri lazım ki işe yarasın,2 puan falan kesmez piyasayı,reis de razı olmaz o işe .

Bence bu vıop işinde merkez dayak yiyecek.

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Alıntıdaki amaç ve soru;

Asgari ücretin 2019 yılında kaç euro olacağı.!!
    Asgari ücretlinin alım gücünün nasıl etkileneceği.!!
    Asgari ücretli mühim değil.

Onlar kafayı kaldırmadan 100 EUR'a günde 10 saat çalışır. Üretip durur, 10 dakika tezgahtan ayrılınca maaştan kesilir.

Önemli olan devlet memurları...

3.200.000. memur var onlara 10 bin TL maaştan aşağı kurtarmaz.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E kasımda iran ambargosu ne olacak,amerikanın adım adım yapacağı kürdistanı kurma hamleleri ne olacak,bu saatten sonra benim anladığım biz amerika ile kanlı bıçaklı olduk.Amerika mesele rahip meselesi değil sen hala anlamadın mı diyor reise bence.Rahip salınsa da farketmez bu saatden sonra.İki yıldır içerdeydi rahip amerikanın kafasına saksı mı düştü 2 ay önce rahibin peşine düştüler.Demek ki bu zamanlar başka zamanlar,başka işlerin zamanı geliyor.Rahat etmiş mutedil bir krizle uğraşan türkiye istemezler,diğer gelişen ülkelerle beraber baya zorlayacaklar bizim ekonomiyi.E reis de büyümeye devam,faiz düşmez,kanal istanbul yaparız falan diyor.Yok yok arkadaşlar en az 3 yıl her kuruşla altına devam.Bir de borsadan çıkabilsem)))))) Dur bakalım bir psikiyatrist bulayım kendime belki bu borsa işinde yardımcı olur ,profesyonel yardım gerek o konuda kesin .
    marifet ayiyla dusman olmak degil marifet onunla iyi gecinip alacagini alip ona istediklerinin en azini vermektir

Bunu beceremezsen ham yaparlar seni ki gidisat onu gosteriyor

Ama sen naapiyorsun ayiyla dusman olup aslandan medet umuyorsun

Aslan da sana bedavadan yardim etmeye hazirdi sanki. Sen bu kadar aptal olduktan sonra herkesin elinde kukla olursun

Ha bu arada baska ormandaki ayidan (Cin) yardim istemende bir acizlik gosterisidir

7. Amerika gözünüzde büyütmeyin. Yanlızlık süreci başladı, 10-20 sene içinde tek başına takılır o kıtada. O yüzden cırpınıyor. İstediği kadar cırpınsın. Çin ve rusya çözülmediği sürece çöküşü kacılımmaz. Almanlar zaten o günleri bekliyor. Ilk onlar palazlancak. Sadece gününü bekliyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Grafik çizmekte zorlandığımdan şu tweeti paylaşayım. İki senaryoda görülüyor. Burada yukarı senaryonun abcde leri etiketlenmiş ama alternatif formasyonlar var. Diğer abcde yi daha önce buraya yollamıştım. Kabaca bu sayımlara katılıyorum diyelim. Yatırım tavsiyesi değildir.

https://mobile.twitter.com/faCefinan...15505508884481
    bence bunu çizen kişi kafayı yemek üzere. bir papaz salarlar dolar 6.20'lere gelir, bir eyy faiz lobisi derler 7.50'leri görür...

teknik meknik hikaye,
    geç dolara bak keyfine,
    obo mobo diyene,
    bunların hepsi palavra de...

çakma hayyam
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 863/1024 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız