Sayfa 855/1024 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    brunson'un avukatı : Davanın gidişatı değişebilir. DW

brunson giderse
    avukatından 'brunson'un avukatı' yazılı kravatıyla arkasından bir bardak su dökmesini bekliyorum.
    Ne suyu Dava uzadıkça adam daha çok kazanıyo

Detaylı bilgilendirmeniz için teşekkürler Sayın Strongarm.

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Detaylı bilgilendirmeniz için teşekkürler Sayın Strongarm.
    bu saatten sonra her seviyeden dolar alıcıyım. şu 6-8 hafta içinde ne aldık aldık

Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    bu saatten sonra her seviyeden dolar alıcıyım. şu 6-8 hafta içinde ne aldık aldık
    TCMB döviz rezervlerinde halen devam eden düşüş, yabancı satışlarının devamı, bankalarda dövize verilen faiz oranlarındaki artış ciddi düşündürüyor ve kaygılandırıyor.

5. Arac alimlarinda tasarrufa gideceklermis...
    Ne tasarrufu....
    Akbil bastiklarini girmeden one dollar bile satmam!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Arac alimlarinda tasarrufa gideceklermis...
    Ne tasarrufu....
    Akbil bastiklarini girmeden one dollar bile satmam!!!!
    en son londraya giden bakan neyle gitmiş, buna cevap versinler sokmuşum tasarrufuna..

7.  Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    Kilitleniyor diyorlar kardeş.Ayrıca satış 7 lira, alış 6 lira.makas fizana kadar.Hoş bankalar da aynı.Dolar işi baştan sakat zaten,tengri 7 liradan aldı satamıyor

YTD
    Kullanmadığınız sistem hakkında yorum yapmak nedir? Al yazayım şu anda TFX dolar alış: 6.5495 satış: 6.5720 Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Bugün dedimki hadi şu emlak kampanyasına ilişkin Ankara daki katılım yapan projelerden birini arayıp sorayım ne diyecekler diye. 3+1 için daha ortada olmayan bilmem ne zaman teslim edilecek eve 960 bin tl den başlıyor demesin mi! Dikkat edin bu fiyattan daha başlangıç, yani cephesi katı falan biraz düzgün olacak desem 1.1milyon civarı bir fiyat ortaya çıkacak. Sessizlik oldu telefonda ben kampanyaya baya bir hızlı girmişsiniz siz dedim, bayan da gayet ciddi algıladı satışlardan kafamızı kaldıramıyoruz beyefendi dedi Diyecek söz bulamadım artık.

Sayfa 855/1024 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865905955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •