Sayfa 209/1024 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    desene bayagı heyecanlısın.!!
    Way- be .!!
    Sende tsunami de kaybedenler densin.!!
    Büyük resimde daha yolun başındayız.!!
    Ayvaların büyükleri daha heybede.!!
    Sn. Bosporos dolar, bist, faiz beklentileriniz nelerdir?

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    ben anlık, saatlık günlük takılmam.!!
    Ben büyük resime bakarım.!!
    CRASH Tüm HIZIYLA otobanda.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    bence bosporos un bir beklentisi yok ve düşüncelerinde sonuna kadar haklı.. isterse dolar 50 tl olsun.. ben bosporos u anlıyorum. dünya da ve türkiye de benzeri görülmemiş ve bundan sonrada görülmesi mümkün olmayan bir gaspa, haksızlığa, hukuksuzluğa uğradı..

ve benim düşüncem ülkeyi yönetenlerden nefret edecek duruma geldi.. onların umut abinin deyimiyle "beter" olmalarını istiyor .. yani borsa, faiz, dolar vs için bir öngörü yapmıyor,, bir dileği varsa OLABİLDİĞİNCE KÖTÜ OLSUN..

kardeşim özür diliyorum hislerine-düşüncelerine tercuman olmak istedim. özrümün kabulu için benimde senin gibi devlet tahvilinde 25 yıllık alınterimin gasp edildiğini söylemek istiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok uzatmak istemiyorum. Sn rxpu ihracat dedi ben de bir potansiyelden bahsettim bunun da şartları yetişmiş insan gücümüzü kaybetmemek dedim özetle.

Savunma sanayi şirketlerinde en büyüğünden ASML giden kişi sayısı 200 u geçti diye duydum doğrudur yalandır bilmem. Bakın bu çok ciddi bir rakam ve oran. Sizin arkadaşları bilemem ama Hollandalı salak değil işine yaramayacak adam almaz değil mi demek ki iyiymiş gidenler?

Son devalüasyon sonrası bunun artarak devam etmesinden korkuyorum. Üstüne ss şirketlerinin kalitesiz eleman alıp işleri yapamayacak duruma gelmelerinden korkuyorum. Bu olmazsa iş de var potansiyel de var söylediğim nokta bu; ki haklı bir nokta siz de takdir edersiniz umarım. Bu kadar atışmaya gerek yok.
    dediğim şirketlerde çalışan 10 binlerce kişi içinde 200 kişi dediğim istisnaya giriyor. zaten o insanlara çok fazla iş yükü yıkılıp torpillilerin arkasını toplamaya başladıkları için mutsuz olup çıkıyorlar ama yurt dışı ama başka yer.

atışma değil fikir alışverişi diyelim. dediğim gibi çok başarılı bir özel sektör var silah sanayisinde. ha çok katma değeri yüksek şeyler üretmiyorlar ama gene ihracatları var. Aselsan, roketsan, TAI vs. koca bir balondan ibaret, eğer TSK alım yapmasa kaynak akıtmasa özel sektörde 2 gün dayanamaz batarlar. içleri torpilliden geçilmiyor. bi dönem asker yakınlarıydı, sonra fethullahçılar şimdide bademlerin akrabaları. dediğim gibi mamalanma yeri.

5.  Alıntı Originally Posted by PiyasaAnaliz Yazıyı Oku
    Borsadan usul usul cıkılıyor . Dolar buralardan dönmeli o da usul usul kısa zamanda tekrar 6.5 - 7 lere dayanıp cezayı kesecekler . Kırılma noktasıda o ceza olacaktir. O zamana kadar bist de dibi gormus olacak zarar gorecek yabanci da az olacak . Suan yabancida kendi parasinin derdine dustugu icin turkiyeye destek mesajlari yapildi. Altın vuruşu sona sakladılar. Kesilecek olan ceza bilerek agirdan alındı . Hukuk a siyaset karışmadı algısı yaratılacak . Rahibi bizimkiler asla vermez . Olaylar bu kadar büyumese verilirdi kesinlikle ama zaten batık bir ekonomi vardı bu durumdan karlı cıkmak icinde kim yaptı dediklerinde rahip olayı dış gucler deyip sıyrılacaklar. Tertemiz.

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolarcıların keyfi yerinde .

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Büyük resimde.!!
    Hiperpower enflasyon.!!
    Hiperpower stagflasyon..!!
    Her yerde kekler.!!
    Her yerde türemiş Kıraathaneler.!!
    Ye babam ye.!!
    Yaradana gurban.!!

Keklemeler.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

7. Malum bayramda piyasalar kapalı, peki, foreks nasıl oluyor, haftaya hafta içi foreks de işlem görecek mi dolar türk lirası?

8. Çarşı 6.230.

Bankalar 6.097.

Kurban Bayramı için tam ters !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 209/1024 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •