Sayfa 482/1024 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. İşte konutta dev kampanyaya dahil olan projeler;
    https://www.emlakjet.com/haber/haber...webPushId=ODc2

Firmalar önce bir sokacak müşteri hoplayacak,
    sonra onda birini geri çekecek müşteri memnuniyeti yaratacak..!..

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    cunku boktan bir ulke

rusvet dalavare yolsuzluk ve dunyanin en yuksek issizlik orani

bilmeden, okumadan, görmeden bir sürü sallaman var forumda
    önce diyorsun ki türkiyede benzin fiyatı amerikadaki fiyatın bile altında kaldı
    sallamasyon yaptığını kanıtlayınca, dur ben mazot demek istemiştim doları da 7 tl. hesaplamıştım..

3.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    İşte konutta dev kampanyaya dahil olan projeler;
    https://www.emlakjet.com/haber/haber...webPushId=ODc2

Firmalar önce bir sokacak müşteri hoplayacak,
    sonra onda birini geri çekecek müşteri memnuniyeti yaratacak..!..
    bu firmalar organizatorler bankalar vs ler bence gercekten ticareti bilmiyo dolar kurunu baz aldik deseler spottaki fiyatin bi lira bi bucuk tl altinda sabitledik dolarla metrekare hesabi gibi kafa karistirici bi iki laf salatasi yapsalar+ uste de yuzde on indirim filan satarlarda eski karlari bulmayi bekliyolar. beklerler

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ispanya başı niye çekiyor ama..?
    Kel abim sapladı ispanyola. Kel abiyinen iş tutup da yüzü gülen bir kişi olmadı kimi tuttuysa sapladı. Türkiye tarihinin en iyi traderı olduğunu düşünüyorum şahsen.

5. Bugün sabah şok marketdeki kasiyer arkadaşla muhabbet ettim 250 civarında ürünün etiketini degiştirecegim bugun herşeye zam geldi dedi ve elinde makas etiketleri kesiyordu . Kolay gelsin haftaya tekrar zam gelir yine degistirirsin hepsini dedim onunda morali bozuldu benimde

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Benim 1925 tahminime bayağı itiraz var ...Ama görünen köy kılavuz istemez...Max 19.50 yaparlar...Aslında asıl düşüncem adamların resmi faize dokunmadan 19.25 fonlamaya devam edeceği yönündedir....MB doları frenlemek istiyorsa likidite açığının yarısını fonlasın ...Bankalar dolar bozup bono satıp açığı kapasın...Speklarde longları kapatınca dolar 6.0 a oturur...Belki 5.50 e gevşer....ve stabiliteyi 1 ayda yakalar..2001 örneği gibi ...Başka türlü bu dolar düşmez.... 15-20-50-100 Allah ne verdiyse zamanla bu fiyatlara gelir..........

IMF ile masaya oturmakta yetmez....

7.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    bu firmalar organizatorler bankalar vs ler bence gercekten ticareti bilmiyo dolar kurunu baz aldik deseler spottaki fiyatin bi lira bi bucuk tl altinda sabitledik dolarla metrekare hesabi gibi kafa karistirici bi iki laf salatasi yapsalar+ uste de yuzde on indirim filan satarlarda eski karlari bulmayi bekliyolar. beklerler
    yemez artık,yediremezlerde,,

bi yapamadık mutehaİTliği yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 482/1024 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582982 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •