Sayfa 94/195 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 1560 madde; 745 - 752 arası.

Konu: RAYSG - Ray Sigorta

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by serseri26 Yazıyı Oku
    Bu kağıt hangi saatlerde işlem yapıyor.aldığımız satamıyoruz ?
    9:55-12:55-13:55-17:55

2.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Çok sağol usta.Azcık almıştım.%4 gitmiş vereyim dedim yazdım 1,02 den bakalım gidecek mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,004
     Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    öyle zaten dipte olanlar önce fibo ortalamalarına çarpıyor dolanıyor bi süre oralarda.. grafiğine sabit fiboları at hangi hisseye bakıyosan bak görürsün zaten diptekilerin takılacağı seviyeleri..
    mesela endeks haftalık spot/sepet bazlı 2015 mayıstan beri 2 defa takıldığı 144 haftalık basit(kapanış bazlı) fiboyu ve 233 haftalık üssel fiboyu direnç yapmış.. halbuki 2013 yılından gelen düşeni 2 haftadır kırarak kapattı bu üçüncü hafta ama bu iki ortalamayı geçemedi hala.. altında kalırsa düzeltme yada düşüş, üstüne geçerse bunların kuvveti artar endeksin..

Grafik;
    http://share.matriksdata.com/share.a...06161547556867

4.  Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum. Hadi başka kapıya..... ölmüş eşek kurttan korkmaz.öldürdün zaten bizi spek, daha da korkutamazsın.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by beyazsayfa Yazıyı Oku
    Dow 16 ! Merakımdan soruyorum.daha önceki yorumunda ,malını düzgün satana ne denirki diye yazmışsın.borsa da mal düzgün nasıl satılır ,bize açıklar mısınız ?

.tabiiki düzgün sattınız hatta biraz aşırıya bile kaçtığınızı söyleyebilirim.....oda şu....sattığınızı deklare bile ettiniz......

.Mal sahibi hak sahibidir......dilediği zaman dilediği fiyata alır veya satar......bu işlemlerden biz zarar dahi görsek eleştirmek,yanlış bulmak hakıımızada/haddimizede değil.....ama bazılarıda varki satınca düşsün ister ve son mallarını aşağı doğru yıkılsında düşsün diye yapar......bu aşağı ittirmenin binbir rezilliği var detayına girmiyorum....ama siz rahat olun,kastım size değil......çünkü bu rezilliklere tevessül ettiğinizi sanmıyorum......selamlar-hayırlı kazançlar

5. Ben arkadaşıma aldırdıklarımı sattıramadım.benden aldılar diye çok gideceğini düşündü. Ben de aynısını düşündüm.elimde kalanlara kıyamadım. Ki hatırı sayılır miktarda duruyor .bı ara 1,26 TL yüklü alıcı vardı.o zaman dışarıda ki malı beklediler ama gelmeyince bastılar.patron + spek el ele vermiş her türlü alavere dalavere çeviriyor.lar

6. Ben son mallarımı hep daha yukarı giderse üzülmeyeyim diye bekletirim. Bu gün de aynısı iztar da oldu.verdikce yukarı yaptılar.bu işler de kazan kazan politikası ile başarılı olunur.

7.  Alıntı Originally Posted by Seavoice Yazıyı Oku
    Arkadaşım merhaba. Teknik olarak yukarı yapacak yeni bir şeyler bulabildin mı? Bulduysan ,benimle özelden paylaşırsan sevinirim.senin tekniğine hayran kaldım.ayi ceside zamanlamayı senin sayende tutturdum.tekrar teşekkür ederim.

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 94/195 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •