Sayfa 104/128 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 825 - 832 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Geleceğin kağıdı prizma al yastığın altına bekle 1.65 te şimdilik
    Senin nick i ozgyo da gorduydum yabancı gelmedin şimdi anladım prizmadan demek hatirliyorum

#Keşke almasaydım demeyi, Keşke alsaydım demeye tercih ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by buminkan Yazıyı Oku
    Senin nick i ozgyo da gorduydum yabancı gelmedin şimdi anladım prizmadan demek hatirliyorum

Orsada alıp satmadığım kağıt yoktur,çimento ve bankalar hariç.her kağıtta şansımı denerim.prizma iyi olacak gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Orsada alıp satmadığım kağıt yoktur,çimento ve bankalar hariç.her kağıtta şansımı denerim.prizma iyi olacak gibi
    Bi ara bekleyim dedim 1.74 maliyetiyle ciktiydim.
    Bir ara yine girdim bu defa zararına çıktım düşmüştü ama diger kagitllar daha çok dusmuştu

4. Benim bir arkadaş yüklü girmiş Tüm sermayesiyle . Ben de girmek isterdim ama katilimdan çıktığı için alamıyorum.

PRZMA Solo 2018/12 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 390277 Yıllık Değ%:-25

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında tarafımca paylaşılmıştır.. Kendisinin emeğine sağlık. ( 29.03.2019 tarihli Son güncelleme )

Sayfa 104/128 İlkİlk ... 45494102103104105106114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •