Sayfa 57/128 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 449 - 456 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. RSI düşmüş bunu da takibe aldım.
    Çok sığ bir hisse olduğunu söyleyen birinin SıĞ hisseden ettiği karla 2daire almayı başarmış olması iştahımı kabarttı doğrusu
    Şimdi bakıyorum ilköğretime bu sene başlayacak oğlum sayfayı dairelerle doldurmuş,e oda almıyor daire yapıyor yavrum

Yatırım Tavsiyesi Değildir....

2. bütün borsa ekside +15 yapmış neler oluyor sayın kuru ailesi
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3. Güzel şeyler oluyorŞanslı geldik...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Kısa zamanda,Azı karar çoğu zarar mantığı ile %15 kar,yarısını realizasyon ile1,70 altına da ,-%15 fiftiye marj bırakalım.çıkış devam edersede arkadan bakmayalım..

Yatırım Tavsiyesi Değildir.....

5. Hiç belli olmaz belliki yeni gelenleri sevmiyorlar,bakın dün dökmeye çalışırken bugün hemen yukarı bastılar...onlarda kendi yazdıkları emirler,tahta sahibi istese bir anda onları kaldırabilir.tavan2,05
    2 kademe kaldı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Lyo Yazıyı Oku
    Hiç belli olmaz belliki yeni gelenleri sevmiyorlar,bakın dün dökmeye çalışırken bugün hemen yukarı bastılar...onlarda kendi yazdıkları emirler,tahta sahibi istese bir anda onları kaldırabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    emin ol herkes sadece seyrediyor birileri 5-10 bin lot alsın bak nasıl basıyorlar przmanın ciğerini bilirim,seans sonu nerden kapatacak merak ediyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. demekki yeterince ky aldı anında bastı

8. bu hisseye bulaşmayın derim başka bişey demem

Sayfa 57/128 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •