Sayfa 64/128 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 505 - 512 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by muzaffer Yazıyı Oku
    şşşş prizmacılar nerdesiniz
    Bekliyoruz😈😈😈

2.  Alıntı Originally Posted by arifozlem8141 Yazıyı Oku
    Bekliyoruz������
    neyi..... hadi yürütün artık hisseyi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. prizma golden cross yapmak üzere

5. Ulu Önderimiz, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, aklı hür vicdanı hür biz gençlere emanet ettiği, laik, çağdaş ve demokratik Cumhuriyet’imizi koruyarak, yaşatacağımız, Atatürk’ün ilke ve devrimlerine her durum ve şartta sahip çıkarak, geleceğe inanç, ümit ve aşk ile yürüyerek, ulusumuzun birliğine ve vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ehemmiyet vererek, birlik ve beraberlik içerisinde, gurur ve kıvanç ile kutlayacağımız;

En Kutlu Bayramımız; 29 Ekim “CUMHURİYET BAYRAMIMIZ” Kutlu Olsun...

“Temeli büyük Türk milletinin ve onun kahraman evlâtlarından mürekkep büyük ordumuzun vicdanında akıl ve şuurunda kurulmuş olan Cumhuriyetimizin ve milletin ruhundan mülhem prensiplerimizin bir vücudun ortadan kaldırılması ile bozulabileceği fikrinde bulunanlar, çok zayıf dimağlı bedbahtlardır.

Bu gibi bedbahtların, Cumhuriyetin adalet ve kudret pençesinde lâyık oldukları muameleye maruz kalmaktan başka nasipleri olmaz. Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır.

Ve Türk milleti emniyet ve saadetinin kefili olan prensiplerle medeniyet yolunda, tereddütsüz yürümeğe devam edecektir.”

/ Ankara, 1926.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

PRZMA Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 870.637 Yıllık Değ%:28

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. bende samat vardı ama samat zarar acıklmıs bu iyi kar etmis samatı satıp acılısta bunu alıcam...1.7.2017-30.9.2017 arası 3 ceyrek bilancosu bir hayli iyi ...ozellikle esas faliyet karı gecen yıla gore %120 civarı artmıs 3.ceyrek karı da %130 a yakın artmıs ...ilk 9 aylıkta esas faliyet geliri ve kar yine artmıs... yani istikrarlı bir kar yakalanmıs bilancoda ...2.ceyrek bilancoda esas faliyet karı 50 000 tl iken 3 ceyrekte 1.150 000 olmus %2200 artmıs yine kar rakamıda 130 000 den %550 artarak 830 000 e yukselmis ..gayet iyi bir son ceyrek ve 9 aylık bilancosu..yıl sonu cok daha iyi rakamlar gelecegine isaret bir bilanco .
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

8.  Alıntı Originally Posted by luikang Yazıyı Oku
    bende samat vardı ama samat zarar acıklmıs bu iyi kar etmis samatı satıp acılısta bunu alıcam...1.7.2017-30.9.2017 arası 3 ceyrek bilancosu bir hayli iyi ...ozellikle esas faliyet karı gecen yıla gore %120 civarı artmıs 3.ceyrek karı da %130 a yakın artmıs ...ilk 9 aylıkta esas faliyet geliri ve kar yine artmıs... yani istikrarlı bir kar yakalanmıs bilancoda ...2.ceyrek bilancoda esas faliyet karı 50 000 tl iken 3 ceyrekte 1.150 000 olmus %2200 artmıs yine kar rakamıda 130 000 den %550 artarak 830 000 e yukselmis ..gayet iyi bir son ceyrek ve 9 aylık bilancosu..yıl sonu cok daha iyi rakamlar gelecegine isaret bir bilanco .
    hah şöyle moral verici yazılar gelsin bilenlerden

Sayfa 64/128 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •