Sayfa 58/128 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 457 - 464 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1. Ne hikmetse bu yazıların arkasına siteye yarım saattir ulaşamıyordum eror eror,birilerinin işine gelmedi demekki...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Lyo Yazıyı Oku
    Ne hikmetse bu yazıların arkasına siteye yarım saattir ulaşamıyordum eror eror,birilerinin işine gelmedi demekki...

Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    1,75 ten beri izliyordum kademeler bomboşken götürdüler 2 üzerinde ky atladı buda onlara yetti umarım yakalanmadınız

3. Yükselir umuduyla yakalandık, umarım yarına birazda olsa yükselir. hareketi yapan kim? Takas paylaşabilir misiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    1,75 ten beri izliyordum kademeler bomboşken götürdüler 2 üzerinde ky atladı buda onlara yetti umarım yakalanmadınız
    Yok ben sadece buraya erişemedim,banka erişiminde sorun yok.Yaptığımı yazmıştım ben işi şansa bırakmam hele ki %15 bulmuşkenbeni kalan malda zarar düşürmesi için 1,70den -%15,1 yapması lazımCanlı olarakta yazıyordum ne güzel yaptıklarımısonra %19 a yanaşıp dönsede yetinmeyi bilicez.
    tavana yaklaştığında işlem hacmi 5.4 milyon idi,kapanışı 8.1 milyon hacimle yaptı.Demekki yukarıdan baya alan olmuş.bu işlem hacminde 5-10 bin lot ufak kalıriyi fırsat vardı.

Herkese iyi akşamlar,hayırlı kazançlar....

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Lyo Yazıyı Oku
    Yok ben sadece buraya erişemedim,banka erişiminde sorun yok.Yaptığımı yazmıştım ben işi şansa bırakmam hele ki %15 bulmuşkenbeni kalan malda zarar düşürmesi için 1,70den -%15,1 yapması lazımCanlı olarakta yazıyordum ne güzel yaptıklarımısonra %19 a yanaşıp dönsede yetinmeyi bilicez.
    tavana yaklaştığında işlem hacmi 5.4 milyon idi,kapanışı 8.1 milyon hacimle yaptı.Demekki yukarıdan baya alan olmuş.bu işlem hacminde 5-10 bin lot ufak kalıriyi fırsat vardı.

Herkese iyi akşamlar,hayırlı kazançlar....

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

1,70 ten -15 ide yapar
    Bu hisse operasyona başlamadan önce 90 kuruştu oradan kaldırdı 3 üzerine sonra operasyonu bitiriyor ara sıra çıkışlar yapsada zamanla 1,20 lere inecek ben geçen yıllardaki operasyonunda 2 lerde almıştım 1,40 larda çıkmıştım tabi sabrı olan 3-5 sene beklerse yine bir operasyon yapabilirler

6. Kağıda giren olsa yazardı demek kimse girmemiş o kadar hareketi kendilerimi yapmış bu kâğıtta altta alacan yukarda basıp geçeceksin bı daha arkana bakmıycaksın

7. raşit kuru 0,93 lerden almaya başladı . 1 ve üzeri alımlarla elindeki hisseleri 6,5 milyon tl ye getirmişti. metin kuru ile arasındaki fark iyice kapanmıştı. kağıttaki spek gitti şimdi ne oldu da sahibi satıyor. raşit kuru almaya başladığında bende almış ve 3 lerden satmıştım. şimdi tekrar almayı düşünürken raşit kuru satıyorsa kusura bakma ben alamam. şirkete sahibi sahip çıkmıyorsa biz keriz değiliz. yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : çarşamba55; 18-08-2017 saat: 22:26.

8. Kurunun suyu fazla mı gelmiş sizce
    Boşverin herzaman yazmak gibi mecburiyet hissetmeyin kendinizde
    Atraksiyon zamanı yazmak istesenizde ,operasyon saatlerinde işlerine gelmedimi erişim engelleniyor zaten....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir....

Sayfa 58/128 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •