Sayfa 10/34 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Fatih Terim: Burak benden gelip prim istemedi. Arda, Burak'ın hakkını ararken sesi biraz fazla yükseldi. Sesini yükseltmemesini söyledim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fatih Terim: Dünyanın en büyük oyuncusu olabilirsiniz. Ama sonuçta oyuncusunuz ve ona göre davranmak zorundasınız!

Fatih Terim: Ben Arda ve diğer oyuncuların yanlış yönlendirildiklerini düşünüyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fatih Terim: Bu yapılanın karşılığı kırmızı karttır ve sahada kalamazsın. Ama önümüzdeki günleri kurtarabiliriz dedim Arda'ya.

Fatih Terim: Çok da güzel bir metin hazırlandı. Ama sonra son anda vazgeçmiş Arda. Basın toplantısı yapmasını da biz istemiştik zaten.

Fatih Terim: Volkan Babacan'la ilgili ben de duydum. Benim ne hakemlerle, ne kurullarla bir ilişkim olmaz! Yok ben az ceza alsın demişim..

Fatih Terim: Yaptığını tasvip etmediğimi Volkan Babacan'a da söyledim. Ama her olayı aynı tutmamak lazım.

ego şişmiş gene
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Arda Turan: İlk defa Bilal Meşe'yi uçağın orada gördüm.

Arda Turan: Milli takımı bıraktım. Neden hala benim arkamdan konuşuluyor anlamıyorum.

Arda Turan: Her şeyi hocamın yüzüne söyledim ama hoca, benim yüzüme söylemek yerine basın toplantısında söyledi.

Arda Turan: Bazı arkadaşlar benimle birlikte Milli Takım'ı bırakabileceklerini söyledi ama bunu kabul etmedim.

Arda Turan: Ülkemin formasını çok seviyorum ama bazı şeyleri içime sindiremiyorum. Milli takıma zarar veriyorum.

Arda Turan: Hoca benim ismimi bile anmıyor. Ben Fatih Hoca diyorum. Üzerimde emeği vardır. Hocaya teşekkür ediyorum

Arda Turan: Sen bu metinleri oku, halledebiliriz dedi. Ben de 'Ben artık takıma zarar veriyorum, bırakayım' dedim onurlu bir şekilde...

Sayfa 10/34 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •