Sayfa 14/34 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Fatih Terim: Yıldırım Demirören bana sarılarak "Hocam daha yapacak çok şeyimiz var" dedi. Böyle bir şeyin asla söz konusu olmadığını söyledi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fatih Terim: 26 Temmuz Çarşamba günü sabah saatlerinde Ali Dürüst ofisime gelerek, Riva'da Yıldırım Demirören, Cengiz Zülfikaroğlu ve Servet Yardımcı ile yaptıkları toplantıda Alınan kararın görevime son verilmesi olduğunu bildirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fatih Terim: Ben de şaşkınlıkla Ali Dürüst'e "Bu önemli iki maç arifesinde mi?" diye sorduğumda "Maalesef öyle" dedi.

Fatih Terim: Servet Yardımcı'nın bunun bir an önce yapılmasını istediğini söyledi. Kararı, Yıldırım Demirören'den duymak istediğimi söyledim

Fatih Terim: Daha sonra Yıldırım Demirören ile Levent'te buluştuk. Kendisi bu kararı teyit etti. Kendisine gerekçeyi sordum.

Fatih Terim: Bana gerekçe olarak 'hocam seni çok yıprattılar, senin üzerinden de bizi yıpratıyorlar' dedi.

A Milli Takım'ın yeni teknik direktörü Mircea Lucescu oldu.

Milli Takımımızın, 2 Eylül 2017 Cumartesi günü Ukrayna ile deplasmanda oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu karşılaşmasını, İspanya Futbol Federasyonu'ndan David Fernandez Borbalan yönetecek.

Ukrayna'nın Kharkiv şehrindeki Metalist Stadyumu'nda TSİ 21.45'te başlayacak müsabakada Borbalan'ın yardımcılıklarını Raul Cabanero Martinez ve Diego Barbero Sevilla yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Jose Maria Sanchez Martinez olacak.

A Milli Takımımızın, 5 Eylül 2017 Salı günü Hırvatistan ile Eskişehir'de oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu karşılaşmasını, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Martin Atkinson yönetecek.

Eskişehir Yeni Stadyumu'nda 21.45'te başlayacak müsabakada Atkinson'ın yardımcılıklarını Stephen Child ve Gary Beswick yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Robert Madley olacak

A Milli takım aday kadrosu :

2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Ukrayna ve Hırvatistan ile oynayacağı karşılaşmalar için bugün İstanbul'da kampa giren A Milli Takım'ın aday kadrosunda değişiklik yapıldı.

Beşiktaş A.Ş. futbolcusu Oğuzhan Özyakup, A Milli Takım kadrosuna dahil edildi.

Harun Tekin'in sakatlığı nedeniyle aday kadrodan çıkmış, yerine Atiker Konyaspor'dan Serkan Kırıntılı çağrıldi

Sayfa 14/34 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •