Sayfa 22/34 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Ey yükselen yeni nesil ! İstikbal sizsiniz . Cumhuriyeti biz kurduk " onu yukseltecek ve yasatacak sizsiniz. Mustafa Kemal ATATÜRK

Cumhuriyeti iliklerine kadar özümsemiş her Türkiye cumhuriyeti vatandaşının Cumhuriyet bayramı kutlu olsun..
    Ne mutlu Türküm diyene !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Takımımızın 9 Kasım'da deplasmanda Romanya, 13 Kasım'da Antalya'da Arnavutluk ile oynayacağı özel maçların aday kadrosu açıklandı.
    A Milli Takım, 6 Kasım Pazartesi günü saat 12.00'den itibaren Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

Romanya ile yapacağı maça bu tesiste hazırlanacak A Milliler, 8 Kasım'da saat 11.00'de Sabiha Gökçen Havalimanı'nı kullanarak karşılaşmanın oynanacağı Cluj kentine seyahat edecek. A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve bir milli futbolcu, aynı gün saat 18.30'da müsabakaya ev sahipliği yapacak Dr. Constantin Radulescu Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Toplantıyı takiben A Milli Takımımız, statta maç öncesindeki son idmanını saat 19.00'da yapacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ümit Milli Takımımızın, 10 Kasım 2017 tarihinde Malta'nın Ta'Qali kentinde Malta ve 14 Kasım 2017 tarihinde Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda Belçika ile yapacağı 2019 U21 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme maçları aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 6 Kasım Pazartesi günü saat 13.00'de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.

Milli Takımlarımıza her yaş grubunda 14 yıl hizmet ederek ülkesine sevgi ve bağlılığını gösteren, Ay-Yıldızlı formayı 92 maçta gururla taşıyan Nuri Şahin'e, Türk futboluna değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Profesyonelliği, gençlere örnek kişiliği, altyapı kültürü ve pes etmeyen mücadele gücüyle U17 Milli Takımımızın 2005 yılında Avrupa Şampiyonu olmasında ve aynı sene FIFA U17 Dünya Kupası'nda dördüncülüğü elde etmesinde büyük katkıları olan, A Milli Takım'da kaptanlık da yapmış futbolcumuzun bu kararını saygıyla karşılıyoruz.

Çok sevdiği milli formaya veda ederken, "10-15 senelik bir jenerasyon var" diyerek Türk futboluna güvenini bir kez daha ifade eden Nuri Şahin'in bilgi ve deneyimlerinden ilerleyen süreçte faydalanmak istediğimizi belirtir, bundan sonraki futbol kariyerinde ve hayatında başarılar dileriz.

A Milli Takımımız, Romanya ile deplasmanda 9 Kasım perşembe günü özel maçta karşı karşıya gelecek. Romanya'nın Cluj şehrindeki Dr. Constantin Radulescu Stadyumu'nda oynanacak olan müsabaka saat 21.15'te başlayacak. Maçı Portekiz Futbol Federasyonu'ndan Tiago Bruno Lopes Martins yönetirken yardımcılıklarını Ricardo Jorge Ferreira Santos ve Luis Andre Ferreira Pinto Campos yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Romanya Futbol Federasyonu'ndan Horatiu Fesnic olacak.

Karşılaşma TV8'den canlı olarak yayınlanacak.

A Milli Takımımız, 9 Kasım Perşembe günü Romanya ile oynayacağı özel maç için Cluj kentine geldi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan hareket eden uçakla Cluj'e gelen kafilenin yolculuğu yaklaşık 1,5 saat sürdü.

T.C. Bükreş Büyükelçisi Osman Koray Ertaş ve T.C. Cluj Fahri Başkonsolosu Vasile Vita, A Milli Takım'ı kamp otelinde karşıladı ve maç için başarı dileklerinde bulundu. Ertaş ve Vita, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mircea Lucescu ve aday kadrodan bir oyuncu, bu akşam saat 18.30'da (TSİ 19.30) Dr. Constantin Radulescu Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. A Millilerin maç öncesindeki son antrenmanını ise saat 19.00'da (TSİ 20.00) stadyumda yapacak.

Sayfa 22/34 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •