Sayfa 24/34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Mircea Lucescu: Sakatlıktan dolayı tecrübeli oyuncular gelmedi. Resmi maçlarda onları yine alacağım. Tekrarlıyorum, onlarla ilişkimi kesmedim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mircea Lucescu: Çok iyi genç ekip oluşturduk. Birlikte çalışırken, iyi bir grup yarattığımızı gördüm. Artık gerisi onların çalışmalarına bağlı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Mircea Lucescu: Genç futbolcuların antrenörlerinden ricam bu gençlere biraz daha önem versinler. Hem oynasınlar hem de bu gençler Türk Milli Takımı'nın geleceği. Yeni bir neslin başlangıcı.

Mircea Lucescu: Emre Mor için çok yazık, ayak bileğindeki sakatlıktan dolayı. Kendi takımında daha fazla oynaması gerektiğini de ona söyledim.

Arnavutluk maçı ilk 11'imiz : Volkan Babacan, Atila Turan, Serdar Aziz, Okay Yokuşlu, Cenk Tosun, Hakan Çalhanoğlu, Çağlar Söyüncü, Oğuzhan Özyakup, Cengiz Ünder, Kenan Karaman, Barış Yardımcı

Türkiye 2 Arnavutluk 3 MS
    Arnavutluk maci 10 kişi tamamladı.

tüpçü pılıyıpırtıyı toplasın
    atadığı kurulları ve luceskuyuda alsın defolsun gitsin
    yeter
    rezil ettiler futbolu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

basın toplantısı tam bir rezalet
    luceskuda dava açmaya başaldı
    kimden öğrendi diyecem de neyse
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 24/34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •