Sayfa 9/34 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Fatih Terim: Prim konusu gazete müdürleriyle hiç konuşulmadı! Kimin kime hizmet ettiği açık! Şansal'ın söylediğine katılıyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fatih Terim: Fatih Terim'den korkuyorsunuz diye diye, herkesi bu algı içerisinde hazırladılar.

Fatih Terim: Maçlardan bir gün önce tam sayfa gazetelerinizde neler yazdınız. Hatırlayın. Attığınız iftiralar için bir kez aradınız mı?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fatih Terim: Milli maç döneminde bize huzurlu bir kamp yaşatmadılar. Biz ne yaptık da bunu hak ettik?

Fatih Terim: Kimin kime avukatlık yaptığına bakmak lazım. Kötü insanlara her zaman hazırlıklı olmalıyız

Fatih Terim: Öyle söylenilen gibi 2 sıra arkamda olmadı olay. 12 sıra vardı.

Fatih Terim: Ne zaman uçaktan indim, kendi arabama bindim, bana her şeyi tam olarak anlattılar. "Yatın, sabah hallederiz" dedim..

Fatih Terim: Kim varsa, yüzüme söyleyebiliyorsa gelsin söylesin!

Fatih Terim: Bana telefonda ya da yüzüme kimse bunu diyebilir mi? "Bunları bunları gönderirsen milli takıma gelirim" diye...

Fatih Terim: Bir kısmı formsuzluk, bir kısmı oradaki olaylara müdahale etmedikleri için.. Gönlümün kırık olduğunu ifade etmeyeyim mi?

Fatih Terim: İçime sinmeyerek aldım dedim, daha ne diyeyim?

Fatih Terim: İnsan sevdiği kişilerden beklemediği hareketler görürse üzülür.

Fatih Terim: Milli Takım herkese açık. Ben olduğum sürece kimse forma giyemez gibi iddialı sözler söylemeyi sevmiyorum.

Fatih Terim: Volkan Demirel de milli takım forması giyebilir. Volkan Babacan şu anda iyi bir durumda. İyi de oynuyor.

Fatih Terim: Burak'ın primini ben yazmadım bu bir. İkincisi arkadaşlarımız primleri hesaplarken yüzdelere göre hesaplamışlardır.

Fatih Terim: Prim konusunda bir kasıt yoktur. Ne olursa olsun prim listesinin sızması ve benim kontratımın sızması ayıptır!

Fatih Terim: Sanki ben gayrimeşru çalışıyormuşum gibi kontratımı yayınlıyorlar "Buldum" falan diyerek... Bu çok ayıp...

Sayfa 9/34 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •