Sayfa 478/1316 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

Hatır sayanlar candır

2. 157950 den kapattım

3. trade de o da gitti gülüyorum kendime . vermeyince mabud neylesin sultanmahmut. yeter vallahi . 2 kuruşu çekeyim de borç ödeyeyim
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Gençken çok spor yapıyordum çoğunu da paylaşmışımdır gerçi şimdi de yapıyorum ama artık gençliğimdeki gibi aletli ekzersiz yapmıyorum yapamıyorum çünkü artık çok yaşlandığımdan aleti kaldıramıyorum tabii gözlerimin de artıknet seçmemesi başka konu
    Gözlerin pek öyle demiyor ihtiyar........

Bak mesela benim gözler de iyi seçemiyordu... Lazer yaptırdıktan sonra, şimdi bir doğan gibi 3 km uzaklıktaki yavru ceylanı bile görebiliyorum.........
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku

Aşkımız karşılıklı

İstek üzerine sevgili pekmez e ithafen ,geceyi bir türkü ile bitireyim

Sevgi ve saygılarımla

https://youtu.be/5J2xyKt7670

Büyümüş

Bugün sabahtan ayrı bir rezillik yaşadım yine .... şimdi dönüp bakınca nasıl yaptım diyorum

Muhtemelen bundan sonra da hep aynı olacak uyku düzensizliği düşüncelerdeki karışıklık vs bilemiyorum ama artık umut bitti bu

şekilde kazanamayacağıma eminim.

E buraya girersem işlem yapmadan da duramayacağıma göre ... En güzeli yüksek müsadenizi istemek .

Bir şekilde herkesin benim için iyi şeyler temenni ettiğini hissediyorum, biliyorum .

Sevgiler.
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku

Bir şekilde herkesin benim için iyi şeyler temenni ettiğini hissediyorum, biliyorum .

Sevgiler.
    Gönlünüze göre olsun

Alıntı Originally Posted by sinterklass Yazıyı Oku
    Büyümüş

6 aylık bebecikken araba çarpmış.

Şerefli insanoğlu, iki gün kaldırımda yatan yavruya bakmamış.

Kalça kırık, tendonlar kopuk.

Dört yıldır başımızın tacı, evimizin prensesi, bizim kedimiz değil, biz garibanlar O'nun insanları

İşte, evimizdeki ilk haftasından

Testerenin böyle hızlı çalıştığı bir günde, Mert Hocamdan ses gelmeyişini nasıl yorumlamalı acep ?

Sayfa 478/1316 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •