Sayfa 1170/1316 İlkİlk ... 17067010701120116011681169117011711172118012201270 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 9,353 - 9,360 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1. Hayat hoş gerisi boş

2. Çok eski dostum ..değerli forum arkadaşım sayın sevgili tovbekar şahsında tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim

https://www.hisse.net/topluluk/showt...12#post5791212

https://youtu.be/0l2AmxRBCYE
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Çok özlenen kişinin umrunda bile olmamak...

Bu çok acı bir şey ha ..öyle böyle bir şey değil ...
    kimdir o ?

4. Mert,

Seninle son görüşmemizden sonra birkaç arkadaşımı aradım ve şu soruyu sordum. Ben seni hiç kırdım mı?

Hepsi de evet dedi. Dedim ki o zaman Mert haklı. Ben yanlış birseyler yapıyorum.. Ama ne yaptığımı gercekten bilmiyorum. Cunku hep yardim ettiğimi mutlu ettiğimi düşünmüşümdür. Kırmışım malesef.

Simdi ben bugün burda gelip muhabbet ettim ki birkaç gündür gercekten kötüyüm.. Bilemezsin.. Iyi geldi. Adi uzerinde sadece muhabbet. İletişim. Guzel olduğunu düşündüm.

Ama belli ki yine kırmışım. Ne yaparsam kırıyorum. Yani gercekten anlamıyorum.

Ben bu işi beceremiyorum sanirim. Cok dikkat etmeme rağmen.

Ama bak şuna da kalpten cok inanıyorum. Çoğunluk her zaman haklı olmayabilir. Sen yanliz olsan da bildiğinden şaşma.

Simdilik susuyorum. Biraz anlamak için.. Hatalarimi.. Insanlari..

Iyi ol lutfen.. Yanlis yaptiysam da çok takilma..

Bu açıklamayı da buraya yapmak istemezdim ama genele yazdığın için genelden cvp verdim.

Sevgiler..
    Şeker Dünyam

Arkadaşlıklar, yaşamın gereği zorunlu/kaçınılmaz sınavlardan geçildikçe, "dostluk" olur. Ne derin konuştum ama

İkiniz de seviliyorsunuz.

Yaşlanmak değil yaş almanın bi güzelliği var; gençlere merdane gösterme "gücü"nü veriyor.

Hamiş 1: Video nefisti, ezberimde olsa da
    Hamiş 2: Hamişin anlamını bilen/araştıran, bu saatte ve yaşta, Pekmez'i koynuna alıp yatmak varken, merdane aratacak kızgınlığı da anlar, zannımca

Sn Dore, hatali birseyiniz yok. Boyle durumlarda hatali olan cogunlukla karsi taraftir, siz degilsiniz.

Bana aylarca timarhanede kalmis birisi tarafindan, doktora gorunmem gerekli diye suclamalarda bulunuldu.
    Normal biri olsa gecersin, ama kendisi oldukca akli basinda ve iyi kalpli birisiydi. Sonra buldum ki kizda fybromyalgia diye bir hastalik cikmis. Tedavisi yok, devamli aci icerisinde yasiyor, bir ton ilac aliyor, o ilaclar da insanin akli ile oynuyor. Bu yuzden psikiyatrik tedavi gormus. Cok uzuldum boyle guzel bir insana boyle olmasina.

Ozetle deli bana delisin diyor ve doktora gorunmem gerektigini soyluyordu

Eglencesine girgirina yaziyoruz, haketmeyen guzel insanlari incitmek gibi bir amacimiz yok. Olay oraya gelmisse ben topikte yazmam artik. Yoldasliginiz icin tesekkur ederim. Bir de bu ihtiyar kizmaya baslamis anlasilan. Kiz ula, ama baskalarina suc atma!

7.  Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Arkadaşlıklar, yaşamın gereği zorunlu/kaçınılmaz sınavlardan geçildikçe, "dostluk" olur. Ne derin konuştum ama

İkiniz de seviliyorsunuz.

Yaşlanmak değil yaş almanın bi güzelliği var; gençlere merdane gösterme "gücü"nü veriyor.

Hamiş 1: Video nefisti, ezberimde olsa da
    Hamiş 2: Hamişin anlamını bilen/araştıran, bu saatte ve yaşta, Pekmez'i koynuna alıp yatmak varken, merdane aratacak kızgınlığı da anlar, zannımca
    Bitanesiniz

Sn alyel ben bir hafta kadar önce alt başlıklarda sizin birkaç gönderinizi okudum ve Mert'e görsel olarak atıp aynen şunu dedim 'Ya bu ne tatlı bir bayan.'

Şaşırtmadınız. Sizi seviyorum
    Günleriniz güzel, mutlu ve neşeli geçsin
    Şeker Dünyam

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sn Dore, hatali birseyiniz yok. Boyle durumlarda hatali olan cogunlukla karsi taraftir, siz degilsiniz.

Bana aylarca timarhanede kalmis birisi tarafindan, doktora gorunmem gerekli diye suclamalarda bulunuldu.
    Normal biri olsa gecersin, ama kendisi oldukca akli basinda ve iyi kalpli birisiydi. Sonra buldum ki kizda fybromyalgia diye bir hastalik cikmis. Tedavisi yok, devamli aci icerisinde yasiyor, bir ton ilac aliyor, o ilaclar da insanin akli ile oynuyor. Bu yuzden psikiyatrik tedavi gormus. Cok uzuldum boyle guzel bir insana boyle olmasina.

Ozetle deli bana delisin diyor ve doktora gorunmem gerektigini soyluyordu

Eglencesine girgirina yaziyoruz, haketmeyen guzel insanlari incitmek gibi bir amacimiz yok. Olay oraya gelmisse ben topikte yazmam artik. Yoldasliginiz icin tesekkur ederim. Bir de bu ihtiyar kizmaya baslamis anlasilan. Kiz ula, ama baskalarina suc atma!
    Selam Kontum

Herkes iyi insan herkes

Ben teşekkür ediyorum gelişimime katkıda bulundunuz
    Şeker Dünyam

Sayfa 1170/1316 İlkİlk ... 17067010701120116011681169117011711172118012201270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •