Sayfa 458/1030 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,657 - 3,664 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bamya 20 lira oldu diyenler oldu forumda

Bu mu Haziran dan beri artmayan gıda enflasyonu?

saygılar/başarılar
    Bamya mi? Bamya nedir? Hic sevmem, belki 1-2 kez yemisimdir. Boyle luzumsuz, olsa da olur olmasa da olur seylere %20 az , %200 yapmalari lazim. Oldum bittim bamya getirin bana diyenler versin kilosuna 100 TL yesin. Memleket yaniyor, dolar 5.80 olsa takla atacak bankalar sanayiciler, siz bamyaya zam gelmis diyorsunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Bamya 20 lira oldu diyenler oldu forumda

Bu mu Haziran dan beri artmayan gıda enflasyonu?

saygılar/başarılar
    nedir ki hocam..

baktın 20 lira mı oldu..

şakkkk bi 10 ton satarsın

derlerki hani bunların bamyası yoktu..

onlar kendi aralarında konuşurken..

şakkk bi 10 ton daha satarsın bamya..

hani bunların stoğu yoktu, hani bamya fiyatları 100 lira olacaktı

sonra şaakkkk bi 10 ton daha

ne oldu 2 liraya geldi mi kilosu

3. Anadolu da bir laf vardır:"Sen ağzının tadını bilsen,d.tüne baklavacı dükkanı açtırırdın" diye (ali bey bunu sizin için kullanmadım aman yanlış anlamayın,biraz gülelim istedim ama yinede maksadımı aşan bir ifadem olmuşsa sizden özür dilerim)

Ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabii...
    Kimseyi bamya sevmeye zorlayamayız...
    Zaten yılın belli mevsimi,belli bölgelerimiz de sınırlı miktar da yetişiyor...
    Fiyatı biraz da ondan pahalı...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Bu arada kasım sonu mu yoksa yılsonu bilanço döneminde mi paramı bağlayayım ikileminde olanlar dikkat etsin.30 kasım vade sonu denk getirirseniz ,32 gün vade ile aralık sonu bağlama şansınız olmayacak.O yüzden vade sonunu 29 kasım yapın ki ,32 gün vade dönüşünüz 31 aralık olsun.Tabii kasım sonu stopaj indiriminde uzun vadeli bağlamak isteyenler için geçerli değildir,tavsiyem....
    31 aralık riskli bir tarih. Bankalar ne verirse razı olmak durumunda kalırsınız. Manevra alanınız kalmaz. En iyisi 24 Aralık. Duruma göre birkaç gün günlükte kalıp artışa zorlamak en verimlisi.

Yazılarım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Arkadaslar aydinlatmaya devam...
    Burgan dijital icin kurye geldi. Bir sayfa kagit imzalatti sadece bir sayfa ve gitti. Kart vs hic birsey vermedi. Yarim saat sonra msj geldi. Hesabiniz acildi diye. Sifrede var tabiki. Burgan internet subeye girdim. Gecelik 24.5 aylik 26.5 standart gorunuyor. Yarin sabah erkenden mt yi arayip bana vaadettigi oran olan 30 u istryecegim. Aksi durumda dursun kenarda goz cikarmaz.
    Burgan digitalde muhatap Merkez mi yoksa şube MT si mi?

6. dİJİTALE PAZARTESİ BAŞVURMUŞTUM.. TELEKURYe perşembe gelcez diye aradı.

7. https://www.mynet.com/cumhurbaskani-...r-110104418858
    Bu haberi okursanız altında ne kadar mesaj var:

Başından beri söylediğimiz rahip meselesinin kurla alakasının direk olmadığı sadece süreci hızlandırdığını Cumhurbaşkanımızın fark etmiş olması çok iyi.
    Diğer konu Brunson davası ile ilgili mahkemelerin BAĞIMSIZ olduğunu düşünürsek ne karar çıkacağını az çok herkes anlamıştır.
    Bu durumda dolarda gerileme söz konusu olabilir mi evet olabilir.
    Peki 6 seviyelerinin altında dolar alınabilir mi evet alınabilir.
    Ancak bu aralara neden altın çok gündeme geliyor bu kısmı çok anlamış değilim.
    Gelelim asıl konuya faizler Brunson davasından sonra ne durumda olacak evet kısmen gerileyecek ama uzun bir süre 25'in altını göreceğimizi sanmıyorum.
    Peki bankalar neden şu an faizleri düşürme eğiliminde bana göre enflasyon rakamları açıklandıktan sonra faizlerde yeni bir fiyatlama olacağı için psikolojik %30 bandını tüm bankaların aşması istenilmiyor.
    Yukarıda yazılanlar tamamen şahsi fikirlerim yoruma açık ama kesinlikle tavsiye niteliğinde değildir.

8. bugün nkolay al sat yaptım

258 günlük verdi

hani vermiyodu

syg,

Sayfa 458/1030 İlkİlk ... 358408448456457458459460468508558958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz