Sayfa 513/1030 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    2 gündür eft limit arttırım talebim var hala 30bin olarak duruyor. akşam yeniden mt görüştüm fakat max 500bin olabileceğini söyledi. benim talebim 750k idi. bakalım ne zaman 500bin olacak.
    Talebiniz ne oldu blade?

2. Dolar 6.10..

3. Mevduatçı, garanticidir. Risk sevmez, ne alacağını ve ne zaman alacağını öğrenmek ruhunu rahatlatır. Sağda solda düşecek - çok çıkacak söylemleri uçuşur, bunları boş veriniz. Buralara yazı yazabilen insan az çok finans haberlerini takip etmeyi ve analiz etmeyi öğrenmiştir. Artıları, eksileri ve nereden nereye nasıl gelindiğini mukayese ederseniz ; faizin inanmak istemeseniz de ( 6,25 e de kimse ihtimal vermiyordu ) şartlar oluştuğunda artacağını görürsünüz. Şahsen uzun gitmek bir yana gecelik bile çoook uzun geliyor. Saatler içinde rüzgar sürekli yön değiştiriyor. Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Evet bugün itibarıyla 3 çeyrek bilanço faaliyet dönemi bitti ve dolar 6.08 oldu önümüzdeki haftada faizlerin eskiyerlerine geldiğini göreceksiniz yukarı yani. Sonuçta bankalar makyajlarını bugün itibarıyla yenilediler

5. Birde arkadaşlar 1 faktöring firması ve bir pen firması bugün itibarıyla tahvillerini mudilere ödeyemedi Yani para daha değerli olacak

6.  Alıntı Originally Posted by nidaalya Yazıyı Oku
    Evet bugün itibarıyla 3 çeyrek bilanço faaliyet dönemi bitti ve dolar 6.08 oldu önümüzdeki haftada faizlerin eskiyerlerine geldiğini göreceksiniz yukarı yani. Sonuçta bankalar makyajlarını bugün itibarıyla yenilediler
    Özellikle euro çok iyi alım fırsatı verdi bugün. Ufak bir miktar aldım 6,96 dan. Keşke daha yüklü alsaymışım. İnsan aldığı seviyeden 10 kuruş yukarıda gördü mü kuru aklına faiz falan gelmiyor.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Luckyboy Yazıyı Oku
    Talebiniz ne oldu blade?
    bugün verdiğim uğraşlar ve bddk ya şikayet edeceğim tehdidiyle akşam 6 da limitim 500k olarak arttırıldı. bankacılık sektörüne hiç güvenmiyorum ama el mahkum.

8.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    ...Kimse elimde kaldı diye neredeyse maliyeti fiyatına evini satmaz...
    Mecbur kalınca öyle bir satar ki

Sayfa 513/1030 İlkİlk ... 134134635035115125135145155235636131013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •