Sayfa 673/1030 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Yeyin birbirinizi

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    alex sen kimdin forumdaş? trol olmayıp ta trol gibi davranan mı yoksa trol olup ta trol gibi davranmayan mı?. Vallahi unuttum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Arkadaşlar kavgayı bırakın, yarın hareket başlayacaktı ama geceden başlamış çalışmalar. Chuky kardeş bilir veya erken haber alır. Bu perşembeye kadar malum bono faizi 30 olacakmış ( 28 olanı ). bir şeyttirseniz de bizde şeyttirsek iyi olur.

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    alex sen kimdin forumdaş? trol olmayıp ta trol gibi davranan mı yoksa trol olup ta trol gibi davranmayan mı?. Vallahi unuttum.
    yok yaw.. sevimli bi trolümüz o. seviyorum kendisini. daha doğrusu bu kadar ruh hastasından sonra şerbet diyebiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yok yaw.. sevimli trolümüz o.
    Vallahi ne yazarsa yazsın isterse dolar 3TL olacak faizler düşmeli desin. Başımın üstünde yeri var. İtiraz etmeyeceğim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Ustadlar

Bu tegrimidir nedir o gittigine gore fikirlerinizi alabilirmiyiz

Bu hafta ne olur? Bankalar neden negatif faizi secti aciklayabilirmisiniz? Tskler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,656
    sakin olun.. !!!!!
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7. Jondowes ulaştım 3 kere adını anınca geliyorum derdi .

🤣🤣🤣

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustadlar

Bu tegrimidir nedir o gittigine gore fikirlerinizi alabilirmiyiz

Bu hafta ne olur? Bankalar neden negatif faizi secti aciklayabilirmisiniz? Tskler
    MB 24 den negatif faizle bankaları fonlamaya devam ediyor....Devlet bilmem ne fonu ile devlet bankalarının kasasına %10 faizle para koydu.... Likidite açığıda 155-165 lerden 145 lere indi...Bilanço dönemi kapandı...Özel bankalarda mudilerden %10 faizle olmasa bile enflasyon altı faiz vererek kendilerini fonlamamızı istiyor....Ayrıca malum şahıslardan da direktif geldiğini düşünüyorum...

Aralıktan önce faizlerde kıpraşma olmaz .....

Sayfa 673/1030 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •