Sayfa 39/201 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 305 - 312 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Hayırlısı arkadaslar, bilanco son tarihi nezaman?

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Akşam düşen haber içeriğinde yazan yönetmelik değişikliği beklenti yaratmaya devam ettirecek. ..bugün 3 ün üstüne çıkarız düşüncesindeyim. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Akşam düşen haber içeriğinde yazan yönetmelik değişikliği beklenti yaratmaya devam ettirecek. ..bugün 3 ün üstüne çıkarız düşüncesindeyim. Ytd.
    Yüklü miktarda 2,50 den çıktığımı fırsat bildi, hedefim 3,60 idi, yazık oldu....

4.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Yüklü miktarda 2,50 den çıktığımı fırsat bildi, hedefim 3,60 idi, yazık oldu....
    şu an tek risk bilanço,bilanço iyi gelirse önü açık duruyor. 2017 bitmeden kıbrıs projesi de gündeme gelir diye bekliyorum.

5. ortaklar yine biz bizeyiz kazancımız bol olsun

6.  Alıntı Originally Posted by balife Yazıyı Oku
    Hayırlısı arkadaslar, bilanco son tarihi nezaman?

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    şu an tek risk bilanço,bilanço iyi gelirse önü açık duruyor. 2017 bitmeden kıbrıs projesi de gündeme gelir diye bekliyorum.
    .bilanço pazartesi gelecekmiş.....kısmetse iyi gelirde bizden ziyade yıllardır bekleyen yatırımcılara hak ettikleri kazancın yolu açılır.....İnşallah....

7.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .bilanço pazartesi gelecekmiş.....kısmetse iyi gelirde bizden ziyade yıllardır bekleyen yatırımcılara hak ettikleri kazancın yolu açılır.....İnşallah....

Temennimiz iyi gelmesi... bilançodan normalde ümitli değilim,fakat bedelli öncesi olduğu için iyi gelebilme ihtimali de var.

8. Ben vedalaştım burada kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.Her şey gönlünüzce olsun...

Sayfa 39/201 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •