Sayfa 53/201 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 417 - 424 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. İhaleye tek başına katılmış
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

KAP : PRKAB
    14.09.2017 14:51:36

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından çıkılan Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi ihalesine Şirketimiz tarafından verilen teklifin ihale kapsamında verilen tek teklif olduğu öğrenilmiştir.
    İhale konusu projeyi kapsayan sözleşme henüz imzalanmamış olup, değerlendirmeler neticesinin olumlu olması halinde Şirketimiz sözleşmeyi imzalamak üzere davet edilecektir. İhale konusu projeye ilişkin detaylı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.
    İhale Eden Firma:Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ)
    İhale Konusu:Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi
    İhale Tutarı:382.341.804,00 TRY + KDV
    İhale Tarihi:14 Eylül 2017
    Projenin süresi:Sözleşme imzalanması ve yer tesliminden itibaren 750 gün

Bilgilerinizi arz ederiz.
    Saygılarımızla,
    Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. elinde olanlara hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından çıkılan Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi ihalesine Şirketimiz tarafından verilen teklifin ihale kapsamında verilen tek teklif olduğu öğrenilmiştir.

İhale konusu projeyi kapsayan sözleşme henüz imzalanmamış olup, değerlendirmeler neticesinin olumlu olması halinde Şirketimiz sözleşmeyi imzalamak üzere davet edilecektir. İhale konusu projeye ilişkin detaylı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

İhale Eden Firma:Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ)

İhale Konusu:Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi

İhale Tutarı:382.341.804,00 TRY + KDV

İhale Tarihi:14 Eylül 2017

Projenin süresi:Sözleşme imzalanması ve yer tesliminden itibaren 750 gün

Bilgilerinizi arz ederiz.

Saygılarımızla,

Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.
    PRKAB.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır.

5. vay be rakama bak 6 aylık ciro yu tek bir ihalede elde ecedeck 400 milyon tl...helal olsun...piyasa değeri 300 milyon tek ihalesi 400 milyon ....geleceği çok parlak görünüyor...ytd..

KAP : PRKAB
    14.09.2017 15:00:15

PRKAB.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 3,10 zirvesini test edeceğiz, ya Allah ya kısmet...

8. yeni zirve gelebilir..zaten önceki zirve devam edecekmiş piyasaya bozmayaymış son üç gündür...ytd..hedefler yüksek bu sefer gibi...ytd..

Sayfa 53/201 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •