Sayfa 91/201 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 721 - 728 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Şimdi olayı şöyle yorumlayın yaklaşık 30 milyon tl bedelli kullanıldı üstelik de 2,39 dan peki ne kadarını şirket kendi ödedi yüzde 84 halka açık ki sm i 16 bu durum da cepten para sağ cep sol cep yaptı peki ne kadar kişi bedelli kullanmadı 500 bin tl yani 30 milyonda 500 bin eğer adiligin dibine vurmak isteselerdi kendileri de kullanmaz borsada 2,39 dan halka arz ederlerdi demek ki hisse değersiz değil zaten 4 gün sonra iptal olan ihale de yenilenecek

2. ihale iptal edidı bu kadar dusmedin bugun ıhaleye yenıden teklıf verdın sonuc-4 ALLAH belanızı versın nasıl bır şirket yönetimi bu ya

3. İhale kurulu iptal eder tek ihaleye bu girmiş diye düştü ihale kurulu bu durumda sonsuza kadar ihale düzenlesin

4. Sinpas kadar adisin spek ve yonetim elele ky nin kağıdını alacaksınız öyle mi 50 kuruş yapsan satmıyorum o.c. Ler zaten italyan şirketinden ne beklenir sahtekarlık adilik ihaleyi eninde sonunda alacak millete yedirmemek için fiyat kırıyorlar ama endex 99k iken 3.10 a cektin o zaman bedelli vardı dimi seni pzvnk simdi okursun bunu dediğim dedik sen de dot varsa 50 kurusa indir öyle 30 kademe falan değil 200 kademe indir sulaleniz opuldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. İhale ile gelişmeler hakkında bilgisi olan yatırımcı var mı?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. kimse yokmu hacılar burda....o zaman denss

8. ARKADAŞLAR

bugün burada ilk kez yazayım
    bu şirket teki son gelişmeler

ŞİRKET E ÇAĞ ATLATMAK yönünde pozitif olaylar

sermaye arttırımı yaptı
    yurt dışında sahibi olan şirketi satın aldı
    ve artık yurt dışında ki şirketin sahibi bu şirket
    işyatırım ve spk ile olan sorunları bu satın alma ile çözülmüş olacak
    ve şu haberleri okuyun

aşağı ya ekliyorum
    Paylaştığım hiçbir şey yatırım tavsiyesi olamaz.
    HERKESİN KENDİ AKLI VAR.

Sayfa 91/201 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •