Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Erdoğan: ülkemizin adı birileri tarafından sürekli olumsuzluklarla yan yana anılmaya çalışılıyor

*erdoğan: Döviz kurundaki dalgalanma başta olmak üzere ekonomimizi olumsuz yönde etkileyen tüm hadiselerini serbest piyasa ekonomisi dışına asla çıkmadan çözmenin mücadelesini veriyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    doları dizginleyeceğim diye siyasilerin faizi arttırmak istemesi tek kelime ile AHMAKLIKTIR.
    üretim zaten yok , bir de tl faizini artırarak ne başarabilirsin.
    aynen gardaşım mesajını aldım, bence bugün faiz sıfırlanmalı zaten günah sence de sıfırlanmalı mı?

*erdoğan: Son dönemde karşılaştığımız hadiselere baktığımızda sürecin en önemli belirleyicisi dünyadaki ekonomik eğilimlerin değişmesidir

*erdoğan: Karşı karşıya bulunduğumuz sorunları, sebebi ne olursa olsun milletin bize gösterdiği güveni hak edebilmek için çözmekte kararlıyız

*erdoğan: çözüm için gereken adımları birer birer atıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Artış olmayacak ya da göstermelik 0-200 baz puan arası.
    Dolar yeterince yükselmedi henüz. Başka bir deyişle henüz yeterince sürünmüyoruz halk olarak.
    Avrupa'nın ucuz iş gücü ve turizm merkezi olmak için daha da fakirleşmeliyiz.
    Su veren hortum ve itfaiye

*erdoğan: şahsımın koordinasyonunda ekonomi yönetimiz başta olmak üzere ilgili bütün kurumlarımızla gece gündüz çalışıyoruz

*erdoğan: Döviz kurundaki dalgalanmayı önlemeye yönelik pek çok tedbiri hayata geçirdik, geçiriyoruz

*erdoğan: (döviz kurundaki dalgalanma) bu doğrulta önümüzdeki günlerde yeni adımlarımız olacak

6.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Tengri Han size katılmıyorum.
    Pınar holding selim yaşar dan ibaret değil ve üretim yapan bir şirket. İzmir ve çevresindeki tedarikçilerinin zor durumda kalmasını kendi adıma istemem.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende size katılmıyorum...
    Ana akım medyanın yıllarca size dayattığı bir argüman bu...
    Korkmayın
    İzmir ve çevresindeki tedarikçiler mutlaka mallarını satacak pazar bulurlar....

Neyse PPK toplantısına 2 saat kalmışken dikkatleri dağıtmayalım...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

sustum ...............
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan, "saçınızı kesip sakal traşı yapacağım" dese önüne oturur musunuz?

Değil önüne oturmak, domalacak çok kişi var bu ülkede...

Ama Erdoğan'a ekonomide birinci elden traş yapma olanağı verirseniz, filin züccaciye dükkanına girmesi gibi bir sonuç çıkacaktır ortaya.

Diplomaside yıllardır verdiği ziyan ortada.

Daha ekonomiye kolu sıvayıp yeni girdi...

Hayırlara vesile olsun...

Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •