Sayfa 388/1000 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Yenice Yazıyı Oku
    Yıllar önce verdiğim bir borcu alamıyordum. iş ticaret konularında tecrübeli bir avukat akrabama sordum. bana dedi ki; ( rakamı hatırlamıyorum 20-30 tl gibi birşey işte), bunun üzerindeki bir rakam para verdiysen ve imza, belge almadıysan yapacak bir şey yok.
    Dedim ya hukuki ve ceZai boyutu başka .. Borç veriyorsanız evrak alın tabii ozaman alacağını isteme hakkınız olur ama dolandırıcılık gibi unsurlarda Senet aldınız mi dolandırıcılıktan cikiyor hukuki alacağa giriyor . Para vermişsin adam karşılığında ödeme aracı alan seneti vermiş almışsın deniyor .. Parayi alıp seni kandirmis olsa bir evrak vs vermese tamam ama verdi mi ısın sıfatı değişiyor .. Tanık bu iste önemli , mesaj vs önemli oluyor . Ciddi paraları bankadan göndermek en iyisi , en güzel belge banka .. Bu olayda bir sözleşme vs yapmak mümkün değil ucuz dolar icin para veriyor adamlar Tahmin ediyorum müdür Halkbank’da yaşanan ucuz dolar olayından esinlenmiş müdürüm hakederim demiş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dedim ya hukuki ve ceZai boyutu başka .. Borç veriyorsanız evrak alın tabii ozaman alacağını isteme hakkınız olur ama dolandırıcılık gibi unsurlarda Senet aldınız mi dolandırıcılıktan cikiyor hukuki alacağa giriyor . Para vermişsin adam karşılığında ödeme aracı alan seneti vermiş almışsın deniyor .. Parayi alıp seni kandirmis olsa bir evrak vs vermese tamam ama verdi mi ısın sıfatı değişiyor .. Tanık bu iste önemli , mesaj vs önemli oluyor . Ciddi paraları bankadan göndermek en iyisi , en güzel belge banka .. Bu olayda bir sözleşme vs yapmak mümkün değil ucuz dolar icin para veriyor adamlar Tahmin ediyorum müdür Halkbank’da yaşanan ucuz dolar olayından esinlenmiş müdürüm hakederim demiş
    Gribim 39.5 derece atesim var de, bangacilikta ahkam kes!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Birikimi mevduatlı dolara yaptıracam 6.5 veriyor aylık..
    Banka hesabında 10000 dolara 65 dolar veriyor..
    Yanlış mı hesaplıyor bilenler yeşillendirsin lütfen..

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Erdoğan: TL dururken dolar ile hareket edecek olursanız kusura bakmayın takkeleri değişiriz.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5. Banka müdürüne milyon dolarları kaptırdığına mı üzülsün adının keriz listesinde çıkacağına mı üzülsün fukaram!
    Keriz listesine adını yazdırmasa o da zor, parayı kurtarma umudu da bitecek...
    Zor iş vesselam.....

Sayfa 388/1000 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •