Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

ekonomiyi kemal devişten almışlardı sanırım kemal dervişe teslim edip gidecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ekonomiyi kemal devişten almışlardı sanırım kemal dervişe teslim edip gidecekler
    Ayhanim omrun bitti hala chp iktidarini gormedin goremeyecende,reis olsun dolar 50 olsun sorun yok kocum.

y.t.degildir..

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Umut hocam ekonomiyi abd li şirketin yönetmesine ne diyorsunuz peki?
    Dincilerin gerçek yüzlerini göstermesi açısından olumlu bulunuyorum. Bunlara oy veren baldırı çıplaklar sürünecek bugüne kadar ülkenin ekmeğini yiyen çakallar kurtarılacak. Baldırı çıplaklar içinde oh olsun beter olsun.

TCMB : 2018 yılının dördüncü çeyreğinde gerçekleştirilecek Türk Lirası uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalelerine ilişkin takvim ekte yer almaktadır.

http://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conne...018/DUY2018-43

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku
    Ayhanim omrun bitti hala chp iktidarini gormedin goremeyecende,reis olsun dolar 50 olsun sorun yok kocum.

y.t.degildir..
    Zaten chp liler full reisci oldu
    Dolarcilari zengin yapti reis
    Kapi kapi dolasip rte ye oy istyecek chp liler hic sorun yok

Ama akp liler perisan vaziyette ;)

https://eksisozluk.com/isten-atilan-...9399?a=popular

Alıntı Originally Posted by elektrikk Yazıyı Oku

y.t.degildir..
    Reis olsun zaten dolar 50 olmasada mart nisana 10 olur. Senin haberin yok mayıs 2016 dan bu yana yani tüm varlığımı dolara çevirdigimden bu yana başa chp geçecek diye ödüm bokuma karışıyor. Koyunum benim ihtiyacın olursa çağır buralardayım

Pazar güncellemeleri seri31

Geçen sene 1.5 tl olan kelek 5 tl olmuş. Geçen haftaya kadar bağı 1 tl olan maydanoz dereotu nane demeti 1.5 olmuş. La oglum omer %50 zam cok değil mi dolara mı bağlı bu meretler dedim. Yok abi bunlar domatese bağlı domates 10 tl oldu dedi

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Reis olsun zaten dolar 50 olmasada mart nisana 10 olur. Senin haberin yok mayıs 2016 dan bu yana yani tüm varlığımı dolara çevirdigimden bu yana başa chp geçecek diye ödüm bokuma karışıyor. Koyunum benim ihtiyacın olursa çağır buralardayım
    Ayhan başkan geçte olsa bizde full dolara girdik

Sayfa 511/1000 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •