Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Benim beklentim 20 altı faizdi...19.25-19.50 max diyordum....Yanıldık ve dolarları vermeyerek de epey bir içeri girdik......Neyse kısmet diyelim ..........

2. Castılrak seyreyleyeyim..

En azından kafa boşalır..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,231
    Hem amerikaya karşıyım de, fetöyü besliyor de.
    Pkk yı besliyor, silahlandırıyor de.
    Bi kıçı kırık papazı bahane edip ekonomik saldırı düzenliyor de.

Ondan sonra tüm paranı amerikanın mürekkep ve bolca kağıt kullandığı dolara yatır.
    Emeğini amerikan tuvalet kağıdına teslim et.
    Dolar yükselince TL olarak aldığın maaşın kuşa dönsün. Zaten üretim olmayan memlekette herşeye zam gelsin.
    Bu seferde herşeye zam geldi diye yakın.

Devenin havuduyla yurtdışından dövizle borçlanmasına izin verilen özel sektöre girmiyorum.
    Canları istediği gibi döviz bazlı kar transferi yapan yabancı şirketlere girmiyorum.

Ama neresinden tutsam elimde kalıyor.

Hakkatten ilginç bir durum yani.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Arjantin de başlatılan oyunun adı " Faiz artır doları düşür " oyunu....Bu oyunla yola devam eden Arjantin de en son faizler %60 kadar çıkarıldı...Bakalım onun mini saha benzeri oyun burada oynanıyor ve nerede yeter diyecekler!!!!!!!!! Benim dövize bakış açım bu.....
    bunu gormemek icin hakikaten saf olmak lazim dimi sn. heval. durum bu kadar net aslinda

ulkede zaten hersey dolara dönmüs durumda ... dolarizasyon almis gitmis, dolari satin demekle canli talebin onune gecemezsiniz !???

su an reel sektorde is yapanlar cok iyi biliyor !!! her hammadde artik dolar cinsine cevrilmis fiyatlar ile satilir hale geldi ?! TL cinsinden fiyat listesi diye birsey kalmadi.

tum tekstil sektoru, kiymetli madenler, elektrik-elektronik, sanayi vs.tum alanlari ile tam bir dolarizasyon yasiyor, sanirsin ki abd vatandasiyiz ???!

bu isin sonu pek hayra alamet durmadigi gibi, bu faizler ile reel sektor acisindan finansal kaynaklara ulasabilme ve bunu kara cevirme durumu ortadan kalkmistir. zaten parasi olan adam acisindan ticaret yapmanin hicbir cazibesi de kalmamistir, parasini mevduat ile degerlendirse cok daha karlidir.

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

Aha, dolarda yükseliş topiği 119 kişi..

Mevduat topiği 196 kişi..

hadi bakem..

Bakan Albayrak : Ovp 20 Eylul ‘de açıklanacak

Bakan Albayrak : Ekim ayından itibaren enflasyon düşüşe geçecek / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Fayiz artmayacak diyerek fikir beyan ettiğim içün özür dilerim,vallayi riyiz yanılttı..

O canı o bedende oldukça fayiz artmayacaktı,ondan kelli yane..
    Faiz kararı açıklanır açıklanmaz bende hemen haberlere baktım o can o bende mi diye. Aynen duruyormuş nolacak şimdi.

Albayrak: Merkez Bankası'nın bağımsızlığı tartışması kapanmıştır / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 63/1000 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •