Sayfa 64/1000 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Albayrak : Ovp 20 Eylul ‘de açıklanacak

Bakan Albayrak : Ekim ayından itibaren enflasyon düşüşe geçecek / Son dakika
    ekim ayı enflasyonu eylülden düşük oalblir oda kasımda belli olur enflasyon düşmez.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,479
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Aha, dolarda yükseliş topiği 119 kişi..

Mevduat topiği 196 kişi..

hadi bakem..
    Dolares dusus kacinilmaz da kimsecikler yok...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Bakan Albayrak : Merkez Bankası enflasyonla mücadelede gerekli adımı attı.

Reis duymasın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Arjantin de başlatılan oyunun adı " Faiz artır doları düşür " oyunu....Bu oyunla yola devam eden Arjantin de en son faizler %60 kadar çıkarıldı...Bakalım onun mini saha benzeri oyun burada oynanıyor ve nerede yeter diyecekler!!!!!!!!! Benim dövize bakış açım bu.....
    Venezüela ve Arjantin'in izinden gidiyoruz adım adım.
    Hele Başkanlık sistemiyle yönetilen Venezüela'da yaşananları bire bir yaşıyoruz. Geçen kriz yüzünden Venezüela halkı ülkesini terk ediyordu.
    Ama reis kurtaracak bizi.
    Reis bir diyor kriz yok manipülasyon bir diyor krizi aşmak için tedbirler almaya devam. Daha karar veremedi krizde miyiz değil miyiz. Bir kararını versin herkes görecek gününü. Kurtaracak halkını.

Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    olsun..dolarcılar 1-0 yenik durumda şu anda ama..

Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    burdalar beddua edenimi ararsın inşallah diyeni mi maşallah diyenimi doalrcılara nasıl kodular diyeni mi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

topik 24 sate 40.000 izlenmeye ulaşacak sanırım doalrda düşüş kaçınılmaz topiğindekielr burayı izliyor

8.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Dut yemiş bülbüller aynı anda müthiş zamanlamayla ortaya çıkıp beter olun diyorlar ya. Siz beter olun. Övündüğünüz yolları kemirin. Dolarda düşüş kaçınılmaz sayfası açıp orada birbirinizi ağırlayın. Ejder meyveli bilmem neyinizi için suşinizi yiyin yerli olun milli olun sonra gidin çoluk çocuk yatın yuvarlanın. Def olun.
    Sahi kek çay işi ne oldu ???
    Müthiş seçim vaadiydi, bir kek çay uğruna ne oylar feda edildi.
    OVP o yüzden gecikiyor işte, sade mi olsun üzümlü mü,verilere bakılıp karar verilecek

Sayfa 64/1000 İlkİlk ... 1454626364656674114164564 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •