Sayfa 738/1000 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by C.SAK Yazıyı Oku
    Yanlış yönlendirme yapmayalım daha önce ons fiyatlarının yükselişinde abd 10 yıllık tahvil fiyatları aşırı düşmüş söylediğin şeyin şuan için bir mantığı yok yükselebilmesi için tahvil fiyatlarının düşmesi lazım ben demiyorum grafik diyor.

https://invst.ly/8v26a
    Keşke ons grafiğini de ekleseydiniz karşılaştırmalı. Aylik grafiklerde baktim ama soylediginizle iliskilendiremedim.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Artık TÜFE için Bilal'in kankasına inanacak halimiz yok...
    İTO'nun TÜFE'si güvenilirmidir acap, orayı da mıncıklıyor olabilirler mi?
    anlamadığım tüik rakamına göre millet reel faiz alıp alamadığını hesaplıyor
    satın altığın genel tüketim maddelerinden lüks tüketime(varsa) doğru bir hesapla
    kaç tanesi veya bütçenin içindeki paya göre ne kadarı tuik rakamlarıyla uyumlu

3. Bu haber dogru mu acaba ?

-----

https://www.ajanshaber.com.tr/suudi-...language=tr_TR

Suudi Arabistan Türkiye'ye yaptırım kararı aldı
    Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı vatandaşlarının Türkiye'ye seyahat etmelerine veya Türkiye'de kalmalarına izin verilmemesi gerektiğini söyledi.
    Suudi Arabistan resmi yetkilileri tarafından yapılan açıklamanın ardından Türkiye ile ilişkilerin durdurulması ve Katar'a yapılan boykotun benzerinin Türkiye'ye yapılması kararlaştırıldı.

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamayla ulusal güvenliğin korunması amacıyla Türkiye ile bağların koparılması gelen haberler arasında yer alıyor.

Suudi Basın Ajansı'nın aktardığı bilgilere göre diplomatik ve konsolosluk ilişkilerin kesilmesine karar verildiği belirtildi. Türkiye ile deniz, kara yolu ve hava sahası ulaşımlarının mümkün olduğunca çabuk durdurulması ve bu prosedürün hemen uygulanması konusunda karar verildiği belirtiliyor.

4. ocakta 8.5 iken matta 7 xx neden oluyor dövizmi bulduk borçmu azaldı

Suudi borsası -4.95% ile işlem görüyor ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Suudi borsası -4.95% ile işlem görüyor ..
    yalandan restine rest demiş amerikan mandaları

7.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    Adanada 2 geneleve KAYYUM atandı ya,
    şimdi atandığı kuruma eş dost akraba yerleştirme geleneği burda da devam eder mi ?
    Hemi eş dost hemi de imamsa yüzde binbeşyüz atanır..

Sayfa 738/1000 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •