Sayfa 601/1000 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Başlıkta Kasparov ile satranç oynayıp mankenlik yapan bir komik çocuk vardı nereye gitti o ? Adamı gönderdiniz başlıktan kim bilir hangi başlığı karıştırıyor şimdi

Düngrü han nerede bakayım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Sayın british paylaşmış :

http://www.hisse.net/topluluk/showth...28368&page=449 (3586 nolu ileti)

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,373
    şimdi sayın bahçeli bu mckinseyi pekte bi övmüştü, ee şimdi sayın cumhurbaşkanıda bunları kovuyor,peki budurumda cumhur ittifakı sıkıntı yaşamazdı, yoksada sayın bahçeli bunlar dün iyiydiler ama bugün çok kötülermi der acaba
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
    ...şimdide karpov ile oynuyordur ..
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başlıkta Kasparov ile satranç oynayıp mankenlik yapan bir komik çocuk vardı nereye gitti o ? Adamı gönderdiniz başlıktan kim bilir hangi başlığı karıştırıyor şimdi

Düngrü han nerede bakayım ..
    MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Tüik başkan yardımcısını da görevden almışlar.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Sn rxpu valla ben sizin mesajları arada anlayamıyorum,acaba arada isveç ,norveç forumlarına falan yazıyorsunuz da oraya atmanız gereken gönderiyi yanlışlıkla mı buraya atıyorsunuz)))))))Devlet işleyişinde alışık olmadık durum olarak bir bu mu gözünüze çarptı))))))))))
    mesela ben bu durumlara gayet alışığım. demek ki rxpu daha alışamamış
    yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bu son Mckinsey olayı bunların ne yapacaklarını bilemediklerinin , denize düşen yılana sarılır misali oraya buraya koşuşturup yangını söndürmek için büyük bir telaş içinde olduklarının somut örneğidir. Yangın artık bacayı sarmıştır, Dolarda yükseliş kaçınılmazdır , Dolarlarınıza sahip çıkın hemde çok iyi sahip çıkın.
    Salı günü askere gidiyorum dolar long kontratlar açık, pozisyonumuza sahip çıkıyoruz..

dolar düşer margincall yersek vatan sağolsun...

YTD

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Gelecek ay eksi enflasyona hazır olun, yüksek enflasyona çözüm görevden alma hahahahaahha
    Sırada Merkez var bakalım ay sonu 6,5 üstüne bir 6,5 daha arttırsın ohhhhh rahatlayalım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 601/1000 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •