Sayfa 701/1000 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Ifade geri çekme oluyormu mahkemede..ne sacma....ben adam cinayet islerken gordum diyorum...bir dahaki durusmada gormedim yanlisyanlışlık olmus diyorum....tiyatro
    mu burasi
    Olur olur sıkıntı olmaz.Mesele değil bunlar yargı bağımsızdır ,kafasına göre takılır ,vijdanına uygun karar çıkar öğleden sonra.Bence hakim çok vijdanlı çıkacak da dolar bu olay bitince beklenenin tersine düşmeyecek artacak.Borsa misali.

2. Gün içi en düşük 5.8684
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Merkez çok büyük bir fırsat yakaladı. Ufak bir faiz ütülemesi ile son darbeyi vurabilir. Eğer bundan imtina ederse hayvanı canlı bırakmış olur ki bu riske bence değmez. %46'lık ÜFE orada dururken %25'lik TÜFE'ye olan geçişkenliğe ancak önden yüklemeli bir sıkı para politikası ile set çekilebilir.

Para politikası güncel enflasyon verileri ile önden yüklemeli konumunu kaybetmiş durumda.

25 Ekim'de 125 baz puanlık dengeli bir faiz artışı bekliyorum.
    Mümkün değil, yazım burada dursun günü gelince bakarız ben bu herifleri ne kadar iyi tanımışım yada tanıyamamışım.

4. Brunson 4. kez hakim karşısında: Tanıklar, aleyhte ifadelerini geri çekti.
    Bugün 5,5 görülebilir mi acaba

VİOP da bugün kumar oynayan oldumu ? Eğer risk alıp doğru tarafa oynadıysanız sabahtan bu yana çuvalla para götürürdünüz. Las Vegas kumarhaneleri bizim kumarhanenin yanında solda sıfır kalır valla.

6.  Alıntı Originally Posted by Project42 Yazıyı Oku
    Brunson 4. kez hakim karşısında: Tanıklar, aleyhte ifadelerini geri çekti.
    Bugün 5,5 görülebilir mi acaba
    Sadece 1 tanık geri çekti.

7.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Sadece 1 tanık geri çekti.
    Anladım, benim düşüncem ceza verilecek ancak bu ceza bir kaç yıl gibi kısa olacak ve evinde geçirecek.
    Ne şiş yanacak ne kebab

Arkadaşlar brunson salınsa da olay bittiği beklenti kalmadığı için dolar yukarı gider.Borsa gibi düşünün gerçekleşen beklenti satılır zaten)))))))

Sayfa 701/1000 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •