Sayfa 70/235 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 553 - 560 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    küfür olmaz merak etme ben kumarcı değilim günlük bakmıyorum..
    10 hissem var hikayesi olan hisseler.. ihtiyaç olmayan para+ sepet+uzun vade + hikayesi olan hisseler = Kazanç
    Bir sene sonra hatırlatırım bunu..
    Bu alyatçı yı çok ciddiye alma ; kazansa derinhisse iyidir veya aldığı kağıdı över.
    Fakat sattığında o hisseyi kötüler düşsün alttan almak için.
    Çok değişik bir yatırım anlayışı var.
    Daha öncede dedim stockholm sendromu yaşıyor. derinhisse yi o kadar seviyor ki kendi nikini bile aynısını yapmış
    sonra uyarı alınca alyatçı nikini kullanmaya başlıyor.
    Mesela rygyo katlanmış diyor cuma günü 3,90 dan dipten aldım diyor çok garip gerçekten fazla takılma derim.
    Bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by mursevim Yazıyı Oku
    küfür olmaz merak etme ben kumarcı değilim günlük bakmıyorum..
    10 hissem var hikayesi olan hisseler.. ihtiyaç olmayan para+ sepet+uzun vade + hikayesi olan hisseler = Kazanç
    Bir sene sonra hatırlatırım bunu..
     Alıntı Originally Posted by alser Yazıyı Oku
    Bu alyatçı yı çok ciddiye alma ; kazansa derinhisse iyidir veya aldığı kağıdı över.
    Fakat sattığında o hisseyi kötüler düşsün alttan almak için.
    Çok değişik bir yatırım anlayışı var.
    Daha öncede dedim stockholm sendromu yaşıyor. derinhisse yi o kadar seviyor ki kendi nikini bile aynısını yapmış
    sonra uyarı alınca alyatçı nikini kullanmaya başlıyor.
    Mesela rygyo katlanmış diyor cuma günü 3,90 dan dipten aldım diyor çok garip gerçekten fazla takılma derim.
    Bol kazançlar.
    Aliyorum satiyorum ama dikjatli olun diyorum.

Olay sadece bu.

Benim yazdıklarıma takilmayin. Ben de ne yaptığımı bilmiyorum inanın.

Yönetim de beni sürekli banlamıyor .Ceza veriyor sadece .Keşke sürekli banlasa diyorum.

Çok istekte bulundum olmaz diyorlar.Reytingim yüksekmiş

3. Su aralar ne atsam tutuyor .

Babam bana hep "Senden adam olmaz " derdi .Şimdi ona diyeceğim ki "Baba sen bana adam olamazsın demiştin ama ben koskoca borsa forumu hissenette ÜSTAD oldum " diyeceğim.

4. Hubvc başta olmak üzere bebekler düşsün duası yapıyor twitter fenomeni.Resmen dalga geçiyor helal olsun .

Altına da Amiiiin amiiinn yazmış .

Ben yazsam tepki alirim fenomen yazmış bana degil ona kızın

Ben de hubvc nin 7 tlye düşmesi için dua ediyorum

5. Fenomene yazilan yorumların çoğunluğu su şekilde ;"Abi karlar eriyor .Her yeni bebek aciklaninca uzun vadeli bebeklerimize satis geliyor ve fiyatlar hergun dusuyor.Artık lütfen yeni bebek açıklama bir muddet" .2500 kere ulaşan begeniler 1000 lere 300 -500 lere düştü.Moraller bozuldu.

Uyanık olup yeni bebek alanlar ettikleri karın coşkusuyla Ağam paşam abi guzellemelerindeler.Helal olsun uyaniklara .Sistemi cozmusler.

Hubvc de bundan sonra yazmayacağım.Herkes artık saadet zinciri ni çözmüş.

Burada yazı yazmamın bir anlamı kalmadi.

Allah yolunuzu açık etsin.

6. Şunu da son kez belirteyim önümüzdeki günlerde hubvc 13-14 ler üzerine atarsa buradan "Bak gördün mü? " şeklinde yazılar yazmayın.

Hubvc ister 50 tl olsun benim görüşüm değişmez.Tüm Türkiye artık kuslu sitede bir CIFTLIKBANK benzeri bir SAADET ZINCIRI nin olduğunu kabul etmiştir. Hisseler hakettiği veya haketmedigi fiyatlara kadar çıkartılıp indirilmektedir.Ky kardeşlerimiz de maalesef koyun gibi o hisseden o hisseye koyun gibi güdülmektedir .

Yoksa benim derdim hubvc 3 ten 15 e çıkmış, oradan 7 ye 10 dusermis, 50 olurmuş değil.

Hubvc de bu zincire konu olmuş bir Hisse dir.Bana göre hubvc şirketi kapsamlı bir açıklama yapmalıdır .

7.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Su aralar ne atsam tutuyor .

Babam bana hep "Senden adam olmaz " derdi .Şimdi ona diyeceğim ki "Baba sen bana adam olamazsın demiştin ama ben koskoca borsa forumu hissenette ÜSTAD oldum " diyeceğim.
    Baban seni iyi tanımış kendisine saygılarımı ilet.
    Ama şunu da çok iyi bilmelisin para kazanmakla adam olmanın hiç bir alakası yok.
    Birde üstat olmaya çok meraklısın önce kendin ol zaten saygınlığın artar.
    senden bir ricada bulunacam ne hub ı öv nede yer
    başkaları hakkında olan düşüncelerini buraya yazma lütfen. burası o yer değil.

8. Devre mi kestik ne? ))))))
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Sayfa 70/235 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •