Sayfa 154/235 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİpciğim fena tokatlanmışsın, sen acısını başka yerden çıkarırsın.. Bak bızım koyede bekleriz ardyz senın aga da orda ayı boğan sabahtan beri boğuşuyoruz .. Sen bizim tahtayı tek başına kaldırırsın..sendeki şu paranın yarısını kazansam ıhya eder beni... ..
    Ponzicileri iyi tokatladi Hatip Ağa .Ardyz de brüt takas var .Hatip Ağa yi tokatlarlar ardyz de

2. Gaffur senın hatıp aga iki tavan attırır tahtaya onda o potansiyel var.. Sende destek atarsın bu iş olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gaffur senın hatıp aga iki tavan attırır tahtaya onda o potansiyel var.. Sende destek atarsın bu iş olur..
    Ağam ben fazla alsat yapmıyorum.Hatip Ağam aracı kuruma çalışmış resmen.Ben haftada bir iki kez alır satarım.

Ardyz ileride çok iyi olur bence .Ama asla yatırım tavsiyesi değildir .

4. Agalarim yarın uzun vadeli olarak bir hisseden parçalı alim yapacağım.Yeni genel merkezim orası olacak.

Artık hubvc ile isim bitmiştir .Buradaki yazılarıma son veriyorum.Arada selam vermek için yazabilirim ancak.

Bekle beni yeni hissem .(Yeni hissemde daha önce trade ettim.Fakat şu an elimde tek lot yok.Heyecanla alimlarimi bekliyorum.Cok almayacağım ,parçalı alacağım.

Tüm hubvc li eski ortaklarima başarılar diliyorum.Hubvc de tekkeyi bekledik ,çorbayı ictik.Bizlerden alan da kazansin.Yolunuz açık olsun .Allah gönlünüze göre versin hubvc de dostlarım.

Kalın sağlıcakla, Allah'a emanet olunuz

5. Tahta yapıcı bezdirmeyi başardıysa kendince başarılı olmuştur.

6. Yüksek 37.40 düşük 34.50 şimdi 35.08

7. Hatip ağa renk veriyordun buraya yalnız kaldık

8. Yüksek 37.40 düşük 33.26 şimdi 33.60

Sayfa 154/235 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •