Sayfa 255/341 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Buyur Onat kardeş.

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by SarıKanarya Yazıyı Oku
    Danıştaya açılan red davası ne zaman sonuçlanır. Bilgisi olan arkadaşımız var mı?
    danıştay yurutmeyi durdurma ile ilgili karar verirse fazla sürmez ama yürütme meselesine girmez esastan bakarsa ölme eşeğim ölme durumu .
    spk.3 iş günü süre vermişti ne ldu işte bizim spk.bir karar aldın ve uygulatacak gücün yk mahkemeyide hep şirketler kazanıyr.
    spk.yüzünden kervansaray çağrısı 5 yılımızı ve paramızın pul lmasını sağladı.
    sermaye piyasası böylemi gelişecek

SPK=Soygun Piyasası Kurumu
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Evet ortalamam boyle 59 da 58 ve 52 den verdim ortalamm 55 kardes

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırlısı olsun gittiğiniz yerde kazanırsınız umarım. Biz beklemeye devam. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler. Ben şok nin dediği şekilde 0.82 ayrılma hakkını kabul edeceklerini düşünüyorum sadece zaman kazanıp toplayabildikleri kadar toplanacaktır gibi. Kaç yıldır bekliyoruz birkaç ay daha bekleriz. Bu arada paylaşmanızda sakınca yoksa ne kadar hissenin vardı? Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by fiestaciboo Yazıyı Oku
    Eski sermaye 60 milyondu.
    Sermaye veya yatırılmış sermaye veya çıkarılmış sermaye başka şey ‘öz sermaye’ başka şey

6.  Alıntı Originally Posted by Hoşman Yazıyı Oku
    Sizinle aynı şeyi düşünüyorum. İhtimaller arasında.
    İ.
    Bizde başına ‘BELKİ’ diye yazdık zaten, yani kedin ihtimal değil demek, yani olasılık demek

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    danıştay yurutmeyi durdurma ile ilgili karar verirse fazla sürmez ama yürütme meselesine girmez esastan bakarsa ölme eşeğim ölme durumu .
    spk.3 iş günü süre vermişti ne ldu işte bizim spk.bir karar aldın ve uygulatacak gücün yk mahkemeyide hep şirketler kazanıyr.
    spk.yüzünden kervansaray çağrısı 5 yılımızı ve paramızın pul lmasını sağladı.
    sermaye piyasası böylemi gelişecek
    Bu SPK kararları pek bir sonuç üretmiyor. Bir yete dokunmayan yaptırımlar genelde.

Ayrıca Borsadaki bütün Mübarek adamların arkası sağlam, mübarek desteklerle istedikleri gibi at koştururlar.

Bu güne kadar bütün olup bitenler, katakulle işlerle bin götürmüşlerse (aşırı ayuka çıkınca) bir ceza verirler, veya iş işten geçtikten sonra bir iki yaptırım muhabeti yapıp göstermelik şekilde bakın işimizi işimizi yapıyoruz olayları şeklinde yansıyor sadece

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bizde başına �BELKİ� diye yazdık zaten, yani kedin ihtimal değil demek, yani olasılık demek
    Takıldığınız yeri anlamadım. Ben de sizin gibi bu ihtimalin olabileceğini söylüyorum.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 255/341 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •