Sayfa 290/341 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Alabilen var mı ?

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    T.E. 422.000 Eşleşmede bekleyen+11656000
    Bu nasıl bi batık'lıktır? göz altında uçuşta olan hisselerde hep sizi görüyorum
    bol kazançlarınız olsun da şu nickniz

Kızıl milyarder olsun.

Alıntı Originally Posted by Nikotin-34 Yazıyı Oku
    Bu nasıl bi batık'lıktır? göz altında uçuşta olan hisselerde hep sizi görüyorum
    bol kazançlarınız olsun da şu nickniz

Kızıl milyarder olsun.
    Kader.....24 yıldır borsadayım. 15 yıl gibi normal hisselerde idim.Ama işler hep tersine gitti.Son 7,8 yıldır da kaybettiklerimi burada çıkarabilirim umuduyla gözaltına daldım...ama ,meğerse burası daha felaketmiş...esem de,bugünün değeriyle en az 150 bin lira gitmiştir...egyo kapandı,asyab şutlandı...son 1 aydır biraz gülmeye başladık.....Temennin için çok teşekkür ederim, inşallah birlikte kazanırız.Allah razı olsun...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kader.....24 yıldır borsadayım. 15 yıl gibi normal hisselerde idim.Ama işler hep tersine gitti.Son 7,8 yıldır da kaybettiklerimi burada çıkarabilirim umuduyla gözaltına daldım...ama ,meğerse burası daha felaketmiş...esem de,bugünün değeriyle en az 150 bin lira gitmiştir...egyo kapandı,asyab şutlandı...son 1 aydır biraz gülmeye başladık.....Temennin için çok teşekkür ederim, inşallah birlikte kazanırız.Allah razı olsun...
    Borsa da kaybedilen borsa da geri kazanılır sayın batık
    bakmayın nickimin yeniliğine çeyrek asırdır piyasadayım ve berbat durumdayım,
    dllerm kayıplarınızı vakit çok uzamadan çıkarırsınız.

5. Borsada kazanan olmaz buradan kazanırsın oradan fazlasıyla geri verirsin işin özü bok yendigiyle kalinir...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. İnşallah ekiz gıbı olacak diye çok ky atlamamıştır.. Dolaşimdaki pay adedi 85 mılyon.. Ekizin 5 mılyon...bu fiyatlar bıle uçuk bana göre..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Son zamanlar bayağı alıcı yığılmıştı. Tavandan tabana çok büyük miktarda hisse verdiler. Fena bastılar aşağı. Good game!

ALYAG Konsolide 2020/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 11237321 Ana Ortaklık Payları: 10466143

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 290/341 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •