Sayfa 98/341 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 777 - 784 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Açıklamalar
    Borsa Genel Müdürlüğü tarafından alınan karar uyarınca Ana Pazar'da işlem görmekte olan Altınyağ Kombinaları A.Ş. (ALYAG.E) paylarının işlem sırası geçici olarak işleme kapatılmıştır.

Tüm kapananlarda böyle olmuştur. Önce geçici der... İnşallah bunda farklı olur...
    merhabalar, arkadaşlar yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın ama, şahsi görüşüm, şirketin bankalara borcu ödendi, işçilerle falan ilgili bir sıkıntı da yok. yani şirket iflas açıklamadı, tahtanın kapanmasını gerektirecek bir durum yok ama faaliyet alanı kalmadı sanırım, yani bir şirketin ticari işler yapması lazım ki, üretim, inşaat, gyo işleri gibi borsada bulunabilsin, bu nedenle geçici olarak kapattıklarını düşünüyorum, yakın bir zamanda kestiremiyorum tabiki ama tahta yeniden açılacaktır diye düşünüyorum. selamlar, bol kazançlar bir kaç gün dinlenme zamanı, zorunlu tatil :)

Bugün diğer ,hesabımdaki alyağları satıp,pzts günkü kredi kartı borcumu ödeyecektim...ne yapacağım şimdi..üstelik bunu da 15 gün önce 88 kuruştan ,nakit avans çekerek almıştım...heryerden giriyor...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ryyuııo

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. İnşaallah işleme açılmadan önce daha önce anlaşma sağladığı üretim tesisini aldığı haberini gönderir yoksa bir süre daha satış baskısı olur hissede.
    Ytd

Benim şahsi görüşüm şirketin bütün borçları kapandı.Elinde nakitte var. Zeytinyağı tesisi satın alma görüşmeleri yapıyordu. Çalışanların haklarınıda ödemiş. Faaliyeti durdurmamış. Şirket benzer sektörde yada farklı sektörlerde de devam edebilir. Bu devirde borcu olmayan, hatta alacakları olan ve yatırım için görüşmeler yapan bir şirket negatif olmaz.
    Çevik kardeşlerin sürekli işlem gören tek şirketi buydu. Bu şirketi daha da iyi yaparlar bence...
    Burada yer alan görüşlerim asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bu tahta kapatma isi ne kadar surer beyler bilgisi olan var mı? Gunlermi surer

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şirket Çok daha düşük fiyata daha büyük kapasiteli ve zeytinyağı fabrikasını alıyorsa burda ticari bir gelecek var demektir.
    Borçlarını kapatmış. Düşük kapasiteli tesisi iyi bir fiyata satmış. daha büyük tesisi daha uygun fiyata alıyorsa bu hisse fiyatına çok iyi yansır.
    İşini bilir bunlar. Merak etmeyin bence...
    Burada yer alan görüşlerim asla yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Fenerli3434 Yazıyı Oku
    Benim şahsi görüşüm şirketin bütün borçları kapandı.Elinde nakitte var. Zeytinyağı tesisi satın alma görüşmeleri yapıyordu. Çalışanların haklarınıda ödemiş. Faaliyeti durdurmamış. Şirket benzer sektörde yada farklı sektörlerde de devam edebilir. Bu devirde borcu olmayan, hatta alacakları olan ve yatırım için görüşmeler yapan bir şirket negatif olmaz.
    Çevik kardeşlerin sürekli işlem gören tek şirketi buydu. Bu şirketi daha da iyi yaparlar bence...
    Aynen katılıyorum. Temiz bir sayfa açılacak. Diye düşünüyorum.

Sayfa 98/341 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •