Sayfa 7/341 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2722 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    Halk Yatırım 15.10.2018

Altınyağ ( Alyag, Pozitif): Şirket ve Bağlı ortaklığı Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş (Gürtaş) ile Sodrugestvo Group S.A arasında devam eden Varlık Satış Devir Sözleşmesi çerçevesinde, Sodrugestvo Group S.A'nın Şirket varlıklarını satın almak için kurmuş olduğu Yakamoz Yağ ve Ticaret Sanayi A.Ş tarafından Türk Rekabet Kurumu'na yapılan başvuru onaylandı.

Halkyatırım pozitif değerlendiriyor.

2.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Halk Yatırım 15.10.2018

Altınyağ ( Alyag, Pozitif): Şirket ve Bağlı ortaklığı Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş (Gürtaş) ile Sodrugestvo Group S.A arasında devam eden Varlık Satış Devir Sözleşmesi çerçevesinde, Sodrugestvo Group S.A'nın Şirket varlıklarını satın almak için kurmuş olduğu Yakamoz Yağ ve Ticaret Sanayi A.Ş tarafından Türk Rekabet Kurumu'na yapılan başvuru onaylandı.

Halkyatırım pozitif değerlendiriyor.
    Sevinerek belirteyimki kagidi tekrar alamadım banka hissesine girdim zararin 5te 1 i cikti.ytd Vereceğiniz haberin de satışında taaaaaa....

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Allah belasını versin.cidden nefret ettim.1 yıldır 1.08 maliyetle bekledigim kağıdı 68 e verdim..kalan arkadaşlara bol kazançlar.artik beklemek bile zarar verdi , dengem bozuldu...
    Kalanlara ve zararı çok olanlara Allah yardım etsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by efe efer Yazıyı Oku
    Allah belasını versin.cidden nefret ettim.1 yıldır 1.08 maliyetle bekledigim kağıdı 68 e verdim..kalan arkadaşlara bol kazançlar.artik beklemek bile zarar verdi , dengem bozuldu...
    Kalanlara ve zararı çok olanlara Allah yardım etsin.

Yolunuz açık olsun üstad yorum ve değerlendirmelerinizi esirgemeyin.

Inşallah tez zamanla kâr elde edersiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    11.10.2018 %4,69
    12.10.2018 %1,49
    15.10.2018 %2,94
    Hissenin son 3 kapanışı ayrıca

Sırasıyla Kapanış Hacimleri :

Perşembe 2,57 Milyon
    Cuma 2,02 milyon
    Pazartesi 3,30 milyon

Günlük ortalama hacim 1 milyonun
    Altında olan hisse ortalama
    Hacminin 3 katı miktarda ve pozitif kapanış yapıyor.

Umarım gidecek çok yolumuz var
    25.Ekim tarihine kadar .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    Teşekkürler Rekabet Kurumu'na :

3 birleşme ve devralmaya izin çıktı
    Rekabet Kurulu tarafından 3 birleşme ve devralma işlemine izin verilirken, 1 işlemin izne tabi olmadığı kararlaştırıldı.
    3 birleşme ve devralmaya izin çıktı
    15.10.2018 Pazartesi 17:14
    Güncelleme : 15.10.2018 Pazartesi 17:15

Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Kurul tarafından, Bor Şeker AŞ'nin Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim San. Tic. AŞ'de bulunan hisselerinin DSL İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından devralınması ve böylece Bor Şeker AŞ'nin ortak kontrolden tek kontrole geçmesi işleminin izne tabi olmadığına karar verildi.

Clayton, Dubilier&Rice'e ait bir portföy şirketi olan Solenis International L.P. ve bağlı şirketleriyle BASF SE'nin küresel kağıt ve su kimyasalları iş kolunu içeren faaliyetlerinin yeni kurulacak bir ortak girişim şirketi altında bir araya getirilmesi işlemi ise onaylandı.

Kurul tarafından Gübre ve kimyasal sektöründe faaliyet gösteren Grupa Azoty S.A. tarafından Goat TopCo GmbH hisselerinin tamamının devralınması işlemine izin verilirken, Altınyağ Kombinaları AŞ ve bağlı ortaklığı Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'nin bazı varlıklarının Yakamoz Yağ Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından devralınması işlemi de uygun bulundu.

http://uzmanparam.milliyet.com.tr/ha...i/87000/87108/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    iShares MSCI Turkey (TUR)
    NASDAQ
    24,725 +1,255 +5,35%
    20:27:05 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz USD
    https://m.tr.investing.com/etfs/ishares-msci-turkey

USD/TRY - Amerikan Doları Türk Lirası
    5,7649 -0,1078 -1,84%
    20:29:24 - Gerçek zamanlı Veriler.

https://m.tr.investing.com/currencie...try-commentary

Hayırlı geceler herkese benden bugecelik bu kadar...

8. Fazla birşey istemiyoruz. Bu satış haberleri çıkmadan önceki fiyatlarına dön yeter. Bu nasıl iş yaa satis haberi ile yükselmesi gerekirken adamlar satis haberi ile bize de hisse iteledi. Yani satis ile ilgili haberler çıkmadan önce fiyat daha iyidi. Hee zaten adamlar planı baştan yapmış ortada satis vs yokken 0.60 lardan fiyat 1.60 lara çıkartıldı. Sonra satis haberi ile ky ye hisse satıldı. Ky almayı kestikce fiyat biraz daha aşağı çekilip yeni talep oluşuyor fiyat ucuz diye atlayanlar ve ortalama düşürüyorum diye alanlar kesildikçe az daha aşağı. Biz operasyon olacak diye beklerken meğer operasyon olmuş bile. Artık uzun süre beklemek lazım. Çocuklara yetişirim bilmem ama torunlar satar heralde artık :) ömür törpüsüsün alyag tükettin bizi. Ytd.

Sayfa 7/341 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •