Sayfa 290/612 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. + Yıl sonuna kadar beklenen gelirlerde fevkelade artış. 3.havl nın pgsus a katkısı çok fazla olacak dolaylı olarak. Bu bilanço kesinlikle kötü değil asıl 6 aylığı görelim bakalım. doluluk oranları ve gelirler de artış bekliyorum... 9 a hiç değinmiyorum.

1.seans sonu dolar/pgsus aylık grafiği

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

3. Bazen öyle yazılar görüyorum ki, sittin sene para kazanamaz diyorum bu yazıyı yazan.

1 yıl önce projeksiyonumu yapmıştım...hersey yolunda devam ediyor...bundan sonraki çeyrekler daha iyi olacak...bist100 de diplere yakın bence...tl olarak 85 binler, dolar olarak 1,3-1,4 cent ler tarihi alım fırsatları.

Ha ilke batar, memleketin Şaftı kayar o zaman da köyde takılırız...zaten koydeyim şu an, fasulye, Mısır ekiyorum şu an��

4.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Yolcu sayisi kapasitesini dis hatta kaydirdigi icin azaliyor. Ilk ceyrekte ASK da 7.5% lik artis var. Bu nedenle cirosu kurun da katkisiyla 48% buyumus.
    Artan masraf yok. ASK maliyeti 2.5 centten 2.44 cente dusmus.
    Yolcu basina azalan gelir ya da kar yok. RASK 5.6% artmis. Ic hat bilet fiyatlari 70 tl den 98 tl ye yukselmis, dis hatta 45 eurodan 46 euroya yukselmis.

Pek birsey anlamadan bu kadar net yorum yapacak ozguveni nereden aliyorsunuz acaba?
    peki sayın scrat sizce %5 artıda olacak kadar iyi bir bilanço mu?

5.  Alıntı Originally Posted by raistlin39 Yazıyı Oku
    Yabancı kardeşler maldalar hissede. Satayım dese alıcı bulamaz. O yüzden tutacaklar başka çareleri yok.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by erdogan Yazıyı Oku
    Yabancı kardeşler maldalar hissede. Satayım dese alıcı bulamaz. O yüzden tutacaklar başka çareleri yok.

sayın erdoğan,

şu söylediğiniz Bist'teki hemen hemen bütün şirketler için geçerli. Sizce garantide ya da thyaoda yabancı yok mu? Onlar niye tutmaya çalışmıyor?

7.  Alıntı Originally Posted by raistlin39 Yazıyı Oku
    Yabanci Sabiha daki talebin artacagina dolayisiyla Pegasusun bu durumdan yararlanacagina oynadi. Hisse toplu oldugu icin 5% lik hareketler kolayca gerceklesiyor. 2-3 aydir 28-32 araliginda benzer hareketler yapiyor. Trafik verileri veya sonraki bilancoya bakarak bu bandi asagi ya da yukari yonde gecireceklerdir. Ben yukari olacagini dusunuyorum borsaya ragmen...

8.  Alıntı Originally Posted by raistlin39 Yazıyı Oku
    sayın erdoğan,

şu söylediğiniz Bist'teki hemen hemen bütün şirketler için geçerli. Sizce garantide ya da thyaoda yabancı yok mu? Onlar niye tutmaya çalışmıyor?
    Pegasusta son yükselişte 10 milyon küsür lot mal aldılar. Yaklaşık maliyetleri de 26 civarlarıdır. Söylediğiniz hisselerde yabancı zaten uzun süredir satışta.

Sayfa 290/612 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •