Sayfa 313/612 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Yarın THY uçar, Pegasus’tan da çıkış olur diğer hisselere. Özellikle Cuma günü yaşanan %7,5 yükseliş çok süs kokuyor, yarın da görece hacimli çıkış olursa bu hisse biraz daha gider demektir. Ben bu hafta Pegasus çakılır diyorum, ama yarın ilk seans hep en yüksek seviyelerde kalırsa bu fikrimi terk ederim. Bu hafta ek bir haber gelmedikçe THY yürür; alım varantına girerim THY’nin.

4.  Alıntı Originally Posted by Pegi Yazıyı Oku
    Yolun çok başındayız. Üçüncü dönem, Pegi'nin altın dönemidir. Hasat, Ekim ya da Kasım ayında yapılır.
    Pegi, ayrılda gel...

5. Yatırım Finansman, dün Pegasus için hedef fiyatını 40,2 TL'den 66,5 TL'ye yükseltti, ama şu an için en büyük satıcı konumunda. Ne yaptıklarını anlamak zor. Bu fiyatlardan satmaları için hedef fiyatı yükseltmelerine gerek yoktu. E madem beklentin yüksek niye satıyon o zaman?

6.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Yatırım Finansman, dün Pegasus için hedef fiyatını 40,2 TL'den 66,5 TL'ye yükseltti, ama şu an için en büyük satıcı konumunda. Ne yaptıklarını anlamak zor. Bu fiyatlardan satmaları için hedef fiyatı yükseltmelerine gerek yoktu. E madem beklentin yüksek niye satıyon o zaman?
    Mal aliştan kazanılır diye bir laf vardır. Buradan satan daha alttan alma beklentisi ile satıyordur diye zannediyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Yatırım Finansman, dün Pegasus için hedef fiyatını 40,2 TL'den 66,5 TL'ye yükseltti, ama şu an için en büyük satıcı konumunda. Ne yaptıklarını anlamak zor. Bu fiyatlardan satmaları için hedef fiyatı yükseltmelerine gerek yoktu. E madem beklentin yüksek niye satıyon o zaman?
    Yat fin kurum olarak yerlidir...ama işlemlerin çoğu yabancıya aittir...yanı raporu yazan ile satan aynı kişi olmak zorunda değil.

Yabancı işlemlerine bakarken de net duruma bakmak lazım..yatırım üzerinden satarken meryy üzerinden alır...zaten yılbaşından bu güne yabancı yakası nereden nereye geldi...yabancının tavrı net..soluksuz alıyor..onlar satmadan da düşmesi zor.

Ayrıca yatırımın raporda yazdıklarını ben 1 sene önce verdim..hedef fiyat da makul..bilançolar geldikçe hedef fiyatlar da yukarı revize edilecektir.

Son söz: aslolan fiyattır, yukarı gidiyorsa sorun yok...gerisi teferruat.

8. pegasus malta isimli malta adasına yerleşik bir havayolu şirketi kurdukları doğru mu ? acaba şirketin avrupa birliği şartlarına göre yolcu taşımacılığı yapacağı için mi bu kadar hızlı yükseliyor ? bilgisi olan var mı ?

Sayfa 313/612 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •