Sayfa 448/612 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Kap : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, PGSUS.E paylarında 20/04/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 04 /05/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Sizce ne olur önümüzdeki 2 hafta boyunca? Umarim TSPOR gibi olmaz!!

3. genelde duser denir boyle durumda. Ancak Pegi ters bir kagit oldugundan beklenti tersine de gidebilir.. Belki de bu duruma bilerek getirdiler ki bundan sonra rahat rahat istedikleri rakama getirebilsinler ( sadece tahmindir)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    Kapanışa yakın vadeliler ; neredeyse tavan kapatacaktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by canozlu Yazıyı Oku
    3 dakikada bin lira verdi. çok güzel günlük trade kağıdı olmuş artık ama çok riskli.
    ama yakalarlarsa 1 dakikada 3 bin liranı da alırlar

7. internet den işlem yasağı olmadığı sürece sıkıntı yok.

Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    ama yakalarlarsa 1 dakikada 3 bin liranı da alırlar
    kesin yakalar.yakalayamazsa haber gelir. ;) bende de az biraz var.ilk defa akşam aldım.brüt geldi.
    ama bakıyorum resimlere..bugün pastada hissenin speği deniz başta olmak üzere alıcı.deniz +665 bin lot.para girişi 320 bin lot.
    bu haber olmasa yüksek ihtimal pazartesi belki tavana gidicekti.
    birde son 7 günlük pasta var..hsbc dediki hedef fiyat 40 tl..hisseye bastı..ak-meri de yabancı diyelim bastı..malı yiyen kim hepsi hissenin spekleri..en çok işlem yapanları.kağıdı tavan tavan çıkaranları..deniz*yapı*iş*garan..yedikleri fiyatlarda 56-58 ortalamalar..
    yani bu güçlü hırsızlar istemedikçe hisse düşmez.satmadıkça düşmez..düşer mesela bugün -8 oldu..deniz geldi 665 bin mal aldı.
    düşürmeyi mal almak için fırsat görürler..mal dökmek için fırsat..
    (kendime bu hisse niye çıkacakki diyordum.uçuş yapamıyor...ama son 2-3 haftada gördümki çıkması için uçması değil bu malda olan speklerin parayı basması gerekiyormuş)
    he birde piyasa değeri 5,3 milyar gösteriyor..sırf kasasında 4,2 milyar para var.başka değerlere bakılınca fiyatı ucuz görünüyor.
    verirlerse alırız...

en önemlisi dogru zaman.

Sayfa 448/612 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •