Sayfa 535/612 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Alan satanı görebilen var mıdır ?
    Anlık, saat 17.05

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2. Teşekkür ederim. Sorun görünmüyor. Yine de düşmemeliydi. Yabancı alıma devam ediyor. Umarım yükselişe geçer.
     Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Anlık, saat 17.05

3. Bofa ya aldanmayın, ne halt yediği hiç belli değil tahtalarda.. Bi öyle Bi böyle her yerde.... Borsa katili ya

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

4. Genelde Citibank a virman yaptığı için yazdım. Tahtaları sallıyor tabi ki. Citibank olduğunu düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Bofa ya aldanmayın, ne halt yediği hiç belli değil tahtalarda.. Bi öyle Bi böyle her yerde.... Borsa katili ya

5. Çelebi tavan, DOCO yükselişte THY kendini koruyor. Pegasus neden kötü ayrıştı. Enterasan geldi bana.

6.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Çelebi tavan, DOCO yükselişte THY kendini koruyor. Pegasus neden kötü ayrıştı. Enterasan geldi bana.
    zirvelerinde olduğu için thy nin zirvesinin 20 TL + da olduğu için , pegasus toplantısında nakit üretiminin 2021 yılının ikinci yarısında olacağının söylenmesi nedeni ile olabilir, değerli pegasus yatırımcılarını rencide etmek istemem ama ben pegasus hisselerimi THY ve TAV ile değiştirdim, şahsi görüşüm ve birkaç profesyonel görüşe göre hareket ettim

7. Ayrışmanın sebebi olarak reel duruma göre bilanço sonrası tepkiyle alakalı diye düşünüyorum... teknik olarak hissenin indikatörlerinin şiştiğini, 90 lı seviyelerden düzeltme gelmesinin gerektiğini düşünüyordum. Nitekim öyle de oldu. Esasında zamansal olarakta iyi oldu, eğer teknik düzeltme bilanço açıklandığı döneme denk gelmese bir süre daha sıkıntı yaşanabilirdi ancak tam isabet oldu. 83 ler dip olmak kaydıyla tekraren yükselişe başlayacaktır. Ayrıca belirtmek isterim ki Syn Livehumanın beklediği rakamsal hedefin yani 150 liraların ben bayram öncesine kadar ulaşılacağı düşüncesindeyim.. hayırlısı olsun diyelim...

Sayfa 535/612 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •