Sayfa 315/612 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by libertador Yazıyı Oku
    Forum cok sessizlesmis, eskilerden bir Pegi var herhalde. Herkes mi satti? Umarim istediginiz fiyata gelmistir. Ytd.
    Eskilerden huylananadam vardı, 2 yıl boyunca çok söylenmişti. Satmıştır muhtemelen. Umarım 40 üzeri fiyatlardan çıkmıştır. Foruma gelmediklerine göre eskilerin çoğu satmıştır diye düşünüyorum. Ben ilk etapta 42 gibi çıkmayı düşünmüştüm, fakat sonraki gelişmeler üzerine 54 fiyata revize ettim. Bakalım gelecek mi buralara.

3.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Eskilerden huylananadam vardı, 2 yıl boyunca çok söylenmişti. Satmıştır muhtemelen. Umarım 40 üzeri fiyatlardan çıkmıştır. Foruma gelmediklerine göre eskilerin çoğu satmıştır diye düşünüyorum. Ben ilk etapta 42 gibi çıkmayı düşünmüştüm, fakat sonraki gelişmeler üzerine 54 fiyata revize ettim. Bakalım gelecek mi buralara.
    Selam ben de kelebekx ile seni hatirliyorum uzun zamandir. GVA74 vardi bir ara cok guzel temel analiz yapardi, keske onun gibi tekrar temel analiz yapacak birileri gelse basliga.

haziran 2019 trafik verileri

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/773700
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by aboriste diwane Yazıyı Oku
    Hahaha. Hayır satmadım buradayım. Uzun zaman sonra foruma bir göz atayım dedim mesajınızı gördüm. 36₺ dan alınca çok söylenmiştim )) ama sn. Onelle e satmayacağımı söylemiştim. O da analizi bırakmış galiba belki satmıştır. Ben vade farkı zararını yeni çıkardım daha yolumuz var o yüzden sizin gibi revize ettim hedefimi. Yabancı alımları beni heyecanlandırıyor açıkçası. Bekliyoruz sessizce.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Şurası net...Mayıs ayında yeni havalimanı etkisi ile ilk 4 aya göre daha iyi bir performans beklerken, tam tersi oldu ve Mayıs verileri ilk 4 ay ortalamasına göre daha kötü gerçekleşti...en azından ben daha iyi bekliyordum.

Öte yandan Ramazan günleri, geçen yıla göre bu sene Mayıs’ta 10 gün daha fazlaydı...bildiğiniz üzere ramazanda uçuşlar azalır,,,belki bu faktörü ben ve diğer oyuncular biraz göz ardı ettik.

Sonuçta, Ramazan etkisi nedeniyle Haziran verileri de geçen yıla göre daha avantajlı,,,üstelik seçim hareketi de oldu..( Haziran da rekor kuran turist sayılarını da unutmayalım)..bu nedenle Haziran da yıldan yıla yolcu sayısı ilk kez artı verebilir bu yıl..bu durum çok olumlu etki edebilir fiyata.

Not: fiyatlama ve net kar etkisi ayrı bir hikaye,,,yani yolcu sayısı azalsa da fiyatlama sayesinde net kar marjı daha iyi gelebilir...yakıt fiyatları 2. Çeyrekte genelde düşük seyretti.

Şahsen Haziran’da da %5 den fazla yolcu sayısı düşüşü ciddi hayal kırıklığı yaratır bende.
    Haziran yolcu sayısı yıldan yıla artı gelmiş...yukarıdaki analizde + beklediğimi yazmıştım..

8. Selam arkadaslar benim gorusum sudur.hisse elbet bi duzeltme yapar su anki kosullarda hedef yukuri gosteriyor.hissede olanlarin sikinti yapmasina gerek yok duzeltsede tekrar cikar.ama bu kop ogullari tv lerde varant pazarliyor aman dikkat bir hafta sonra hisse +2 yapmis olsa bile aldigimiz alim varanti -20 olocak su anda oldugu gibi yani zarar edecez

Sayfa 315/612 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •