Sayfa 302/612 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Bir çok arkadaşın yanıldığını söyleyebilirim. Dikkat edin bu hissede maliyetlenmelerin çoğu geçen yıl bu seviyelerdendi. Şimdi buraya çektiler bunu. Sizce neden bu fiyatlarda tutundu? Bence buradaki asıl hisseyi toplamak, bir yıldır buradan maliyetlenenlere sonunda maliyetime geldi kaçayım dedirtmek asıl amaç bana göre.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

2. Aynı zamanda yeni havaalanına metro yapılana kadar sabiha gökçen avantajlı bunu da unutmayalım.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by değirmenci Yazıyı Oku
    2500 gecen hafta vermiştim 7500 de gugun verdım gtti İnsallah 100 tl olur benım için yeterli Bu topic te onelle kardese sonsuz tesekkür
    Sana ne demiştim Dostum ... Allah son kuruşuna kadar güzel ailenle beraber güle güle harcamanı nasip etsin ... Ben teşekkür ederim nezaketin için. Ben bitti demeden bitmez ....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. ____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Sana ne demiştim Dostum ... Allah son kuruşuna kadar güzel ailenle beraber güle güle harcamanı nasip etsin ... Ben teşekkür ederim nezaketin için. Ben bitti demeden bitmez ....
    Onelle kardesım cok tesekkürler.Allah gonlüne göre versın.Aslında kendıme soz vermiştim ama hiç ummadıgım bir cıkış yaptı temmuz sonuna kadar bu cıkıs olsaydı ev alacaktım dayanamadım kardemird ye gectım ac gözlülük işte saygılar

6. İnsallah allahtan temennım sizler daha cok kazanırsınız.

7. pegasus 2. kez beni kurtardı. ciddi zararlarım vardı diğer senetlerden allaha şükür dogru zamanda pegasus a geçtim bi kısmını telafi ettim. darısı diğer zararda olan arkadaşlara.

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Bana hiç inanmadınız biliyorum ama pgsus u bir buçuk yıldan fazladır sizi takip ederek taşıyorum. Vade farkıyla verme sözünüzü unutmadım. Ben de vermiyorum. Bekliyoruz🙂

Sayfa 302/612 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •