Sayfa 13/464 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 97 - 104 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    direnci bunun icin gecmiş olabilirler. takaslara bakmak lazım. 181 civarına baya sattılar elinde mal kalmıssa yukarı surmek zorunda. bence bilancoyu mal toplamak için kullanacaklar.

ben de direncten(170) almıstım 8000. takas kotu ise veririm seans açılınca.

30.04.2015
    -2.319.248 -1.051.585

sonrasında 6 kat gitmiş.
    Takas pek iyi gözükmüyor ama dediğim gibi belli de olmaz...

4.  Alıntı Originally Posted by lazy-max Yazıyı Oku
    Takas pek iyi gözükmüyor ama dediğim gibi belli de olmaz...
    aynen ak yatırım kusmus malı. işte bu serefsizlik değil mi. bilanconun kotu geleceğini bilip işlem yapan ********leri bulup burnundan getireceksin aslında.

pazartesi açılışa satışı koyarım yapacak bişi yok. yine de 170 altına kaymadıkça bir umut vardır yukardan alanlar için.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

5. 1,70 e tekrar gelmesini beklemiyorum.takaslarada öyle kusma ... v.s. olduğuna kanaat getirmek bakış açısına göre değişir,dengel bir takas dağılımı var.seans içi düzeltmesini yapmış oldu. zaten devamlı alım olsa hisse tavan serileriyle yükselirdi.zaten toplam hisse 5,950bin lot. DURAN VARLIKLAR31.558.696 A K T İ F T O P L A M I 38.606.873 TL Piyasa Değ. / Defter Değ.2,62

6. 25 Nisan 2017

Üç yatırımcı, Ulaşlar Turizm hisseleri ilgili olarak MKK'ya basvurdu

Ulaşlar Turizm’in (ULAS) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır;
    *
    Cüneyt Ulaş 160 bin TL nominal tutarlı
    Tevfik Meftun Ulaş 400 bin TL nominal tutarlı
    Tevfik Mutlu Ulaş 390 bin TL nominal tutarlı
    Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde Ulaşlar Turizm*pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na*başvurdu.

7.  Alıntı Originally Posted by hayatberbat Yazıyı Oku
    25 Nisan 2017

Üç yatırımcı, Ulaşlar Turizm hisseleri ilgili olarak MKK'ya basvurdu

Ulaşlar Turizm’in (ULAS) konu ile ilgili olarak Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) gönderdiği yazılı açıklama aşağıda yer almaktadır;
    *
    Cüneyt Ulaş 160 bin TL nominal tutarlı
    Tevfik Meftun Ulaş 400 bin TL nominal tutarlı
    Tevfik Mutlu Ulaş 390 bin TL nominal tutarlı
    Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde Ulaşlar Turizm*pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu’na*başvurdu.
    bu haber bayatladı tarihinden anlaşıldığı gibi geçen hafta salı günün haberi.

Son 3 aylik nakit değişimleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 13/464 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •