Sayfa 19/464 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Balık oynamaya başladı

ulen ne adi hisse yauf sabah zabah 1,99u göstermiş namıssız....şimdide 1,86 emanuke....

3. Tırışka tırışka

4. bu herife sakın güvenmeyin. karı gördümü basın geçin. ben geçen haftadan dakkomudur vakkomudur ne olacağını biliyordum.

2.03-200 arasında baya bi verdim bunun eline. millet de panik yapınca baya bi saldı. tekrar 80 civarından aldım bugun yine verdim . haliyle adamın elindeki lot artmış olması lazım.

hiç oyle 5 at 10 kat demeyin karı görünce verin gerisini o düşünsün
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

5. panda panda paaannndaaaa işte enfes dondurma

6. Tırışkadan teyyare

7. dun patronlar 390 bin mal satmış ona rağmen hisseyi tutabilmişler. kendileri 156 bin almış cumadan da 100 bin civarı almışlardı. bu görünen kısım fakat ben bu heriflerin kağıda 150 den itibaren dadandıklarını düşünüyorum. size mal aldırırken kendisi boşaltıyor olabilir.

gidip patronla anlaşıp mal satmasını sağlamış da olabilirler. yoksa patron bu fiyatlardan bir gunde bu kadar mal satabilir miydi? kesinlikle hayır.

ara ara takip edeceğim bu hisseyi. benim arkadaşa ericomda kitlemişlerdi o gün bu gün bu adamın dadandığı hisseler için uyarırım etrafımdakileri.

normalde bunlar kağıda dadanmasaydı 2.23 üzeri güzel şeyler olacak derdim ki bende pozisyon almıştım 170 civarından, bilanco kötü gelince basarlar dedim ama megerse ayhan efendinin de elinde mal olunca bastırmadılar. yükseltince de canıma minnet verdim ellerine

teknik çok şey söyler ama ayhan olmasaydı.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

8. Tavayı çevir balıklar yanmasın.dönüyor bi alavare dalavere

Sayfa 19/464 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •