Sayfa 387/464 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Küçük küçük te al sat yapıyorum.rakam degisiyor.son halı toplam 7500.
    Yeme bizi küçük küçük al-sat harici bir şey yaptığın da ortada ...bu yazıdan bunu cikardim ben ...haydi itiraf et

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    benimki bir uyarı küçük yatırımcıya. Başı kıçı belli olmayan dandik hisseler de dip fiyatlarda bile üç beş lotun hesabını yapıyorlar. Büyük para koyarsaniz bunun gibi hisselere hele hele üst fiyattan çoluk çocuğunun rızkını çarparlar bu hırsızlar.acimazlar. onu demek istedim.
    Abi son haftaki gedik 142 k lot almış. Tevfik Meftun Ulaş amca 70.000 lot alim haberi gönderse şirketin % de 1 dir. kagit pd dd si 1 e ulaşır. F/ K sı da 4.40 su anda pd/dd si de 0.46 korkutmayalım yatırımcıları nakit 20 milyonu var bu şirketin, gayri menkul yatirim ortaklığından tut girişim sermayesi yatırım ortaklığına bile dönüşme potansiyeli var. Ve elindeki nakitle krizde çok ucuza ıstediği yatırımı yapabilir .. kısa ve uzun vade borcu sıfır.. Krizi fırsata çevirme potansiyeli var bu hissenin

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Yeme bizi küçük küçük al-sat harici bir şey yaptığın da ortada ...bu yazıdan bunu cikardim ben ...haydi itiraf et

zafkanka Kardeş , bende TSKB,krdmr,gsdho, ısgsy,isgyo,brsan gibi hisseler var.kendi capimda hatiri sayilir miktarda.bunlar yatırım amaçlı.birde paranın tamamı batsa uzulmeyecegim kumar hissesi olarak ulaş var.kumar dedimsede bilanco güzel, grafik de güzel duruyor.☺️

4. 2019 yılını en iyi geçirecek sektör, turizm sektörü. Oteller çok pahalı olacak 2019 da.
    ULAŞ , 2019 da iyi fiyatlara gelecektir...

5.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    2019 yılını en iyi geçirecek sektör, turizm sektörü. Oteller çok pahalı olacak 2019 da.
    ULAŞ , 2019 da iyi fiyatlara gelecektir...
    Aynen 7500 lot alan bile o.c. Hırsız ifadesini kullaniyor. Patronunu araştır diyor. Sat git degil mi? 7500 lotu olan adam niye küfrediyor. ne kaybetmiş olabilir ki? Ulaş ona ne yapmış ki? Algı yaratılıyor burada birileri uygun fiyattan toplana derdinde Ky ye de akıl veriliyor alma diye

6. Ulaş benden sorulur ağalar.kavgaya gerek yok.zamanında 50bin lotu bağladım buna adam aşa aşa getirdi söktü sonra pırrr.ama yüzde yirmi girince fazla acıttı.zararı kısadan kesip kurtulmuştum.ulaşa 10 bin üstünde yatırım yapmak ahmaklık bunu bizzat yaşadım.kimse kimseyi kandırmasın.kumar kağıdı bunlar.öyle at köşeye umut kağıdı değil.1.23 ten bastım şimdi beklemedeyim 1. Civarı yaparsa dalarım yine.şimdilik çerez parası var bunda

Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Aynen 7500 lot alan bile o.c. Hırsız ifadesini kullaniyor. Patronunu araştır diyor. Sat git degil mi? 7500 lotu olan adam niye küfrediyor. ne kaybetmiş olabilir ki? Ulaş ona ne yapmış ki? Algı yaratılıyor burada birileri uygun fiyattan toplana derdinde Ky ye de akıl veriliyor alma diye

Al senin olsun sattım gitti.

8.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    Al senin olsun sattım gitti.
    diger yazdığınız topikler dede o.c. Hırsız diyormusun patronlara

Sayfa 387/464 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •