Sayfa 398/464 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,177 - 3,184 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. 1.17 ye indik yine mi aşşa

2. helal olsun taven kardesime zamanın da ben rezil ettim yalanlarını ortaya cıkardım bu zafkanka paralı asgari ucretli elemanın hala utanmadan pazarlamaya devam ediyor 1.48 den alıp 1.30 a zor satmıstım o zamanda cok ucuz toplanıyor iyi sirket diyordu hala aynı seylere devem ediyor paranın esiri olmus spek usakları
    Kɑbul edilen bir yɑnlışlık, kɑzɑnılmış bir zɑferdir

3. Yuh artık soyguncu bunlar 1.12 ye düşecek ne vardı

4.  Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    Cektir git yahu sanfm bile güzellemeler yapmışsın 9 aylikta yaptığı kar 600 bin tl ulas 3 milyon tl .sanfm ederinde pd/dd 1 ozkaynagi 16 milyon ederi de 16 milyon. Ulas in ozkaynagina bak istersen 28 milyon sen piyasası 7 milyona gelecek pd/dd 0.20 olacak deyince kafadan sıkıp ne kadar vicdan yoksunu diyorum

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    vah zavallı ona mı takıldı kaplamindeki 1 ayda bekleyerek kazandıgım %45 da sana kapak olsun ayrıca sanfm bile senin kıcı kırık pazarlamaya calıstıgın ulastan 9 kademe yukarda kendini bilgic sanan ama borsanın b sinden anlamayan sahsiyet benim adım taven sen besigindeyken biz borsa da al sat yapıyorduk git parkta kumda oyna
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5. dun burda yok 1.18 den su kadar islem oldu malı kaptırdılar satanlar geri aldı bilmem ne 2 gun sonra 1.08 e geri doner dedik mi dedik sonuc ? 1.20 den yine asagıya ...1 yıldır bıkmadı mal pazarlamaktan 1.70 ken de topluyorlar cok ucuz turizm sektoru soyle iyi boyle iyi defter degeri boyle oraya cıkacak bilmem ne ıvvır zıvır sacmalamasyon kendini ulas profosoru sanıyor la sen kimsin bana borsadaki hisseleri ogretek hadi buyude gel git parkta kum oyna 28 yılımı borsaya vermisim ben nasıl olsa cok daha asagılarda birgun bulasacagız . hadi eyvellah .yorum yapmaya deymeyeck pecete kagıdı .
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Aslında son bir saat uyuz oldum 1.18-19 dan 1.15 e kadar basıp basıp çekti sonra bir adım ileri gidemedi.kıl oldum abi bunda ekmek zor yarın 1.11 e dönse yapacak bişey yok.
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.21 den döndü satış koydum qlmadı lotlarımı yön belli oldu
    Sabah almadı malımı belliydi içime doğdu bu ıvır zıvır kağıt adam olmayacak

7. Bu hissede olmayanların bu hissede işi nedir acaba

8.  Alıntı Originally Posted by Mokta Yazıyı Oku
    Bu hissede olmayanların bu hissede işi nedir acaba
    Onlar takipteler 0.50 den almak için

Sayfa 398/464 İlkİlk ... 298348388396397398399400408448 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız