Sayfa 373/464 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by arost Yazıyı Oku
    Önce ataisin 1.90 maliyetli kaatları gelecek ondan sonra gidecek beklemeye devam
    Sizde burada eskisiniz sanırım. Sizin maaliyet nedir?

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1.44 maliyet ama ataisin yüzünden sanırım zararına cıkmak zorunda kalacagım

3. bunu bırakıp cıkıyorum kagıtın bu duruma gelmesine sebeb olan atais bundan fazlasıda umarım senden cıkmıştır

4. 1.5 yıllık ulas birliktegimiz bugun bitti 1.8 maliyetli 40 bin lotu verdik kendimiz kasındık aqlamanın anlamı yok 22 bin tl karı görünce vermedik sans

5. çok yazık... geçmiş olsun...

Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    1.5 yıllık ulas birliktegimiz bugun bitti 1.8 maliyetli 40 bin lotu verdik kendimiz kasındık aqlamanın anlamı yok 22 bin tl karı görünce vermedik sans

6. Buralardan döner diye tahmin ediyorum bu kadar süre sonunda belki az daha bekleseniz zararının çıkardı. Hacim iyice bitti. Hisse aynı yerde sayikliyor . En kötü yılbaşından sonra hisse yukarı sert ve güzel bir hareket yapacaktır. Yani bu tamamen h ni. Tahminim

SM-G531F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. çıkan arkadaşlar umarım zararınızı başka hisselerde misliyle telafi edersiniz.
    bende normalde satmayın demek isterdim ama henüz dip görünmemiş olabilir. biraz daha düşme ihtimali var ve olası endeksin tekrar 84 ve altına inmesini bekliyorum (şahsi tahminim 82xxx ama bana teknik analizi öğreten arkadaşımın ve güvendiğim bir iki kişinin tahmini 80 bin altını göreceği yönünde) öyle bir durumda bizim hacim katili hissemiz ne yapar kestiremiyorum ki daha da aşağıda bir hedefim var kimsenin aklını karıştırmak istemediğimden şimdilik söyleyemiyorum. giden arkadaşlar umarım zararlarını bir şekilde telafi eder. kalan arkadaşlarada allah sabır versin. herkese bol kazançlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

8. Benim gitmemi bekledigimden emindim 0.95 den verdik 1 i gördü amk kagıdı

Sayfa 373/464 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •